Se uus neekerinpusu näyttääki tältä Se uus neekerinpusu näyttääki tältä
Koirot ja kisset Koirot ja kisset
loppu se dokaaminen loppu se dokaaminen
Näpit irti meidän lapsista Blackvomit LGBT lastenraiskaaja Näpit irti meidän lapsista Blackvomit LGBT lastenraiskaaja
Joulupukki Joulupukki
Suuri pieni Sanna ❤ Suuri pieni Sanna ❤
Museovirasto Museovirasto
Ruoka avun saalis 2 Ruoka avun saalis 2
Kyllä on nätti Lugeri. Vasuri tuu hilluu mun tontille Kyllä on nätti Lugeri. Vasuri tuu hilluu mun tontille
Ma nigga nigga niggaaaa. Meikä on tosi gängsta myös. Ma nigga nigga niggaaaa. Meikä on tosi gängsta myös.
SS market SS market
Papin pikkujoulut Papin pikkujoulut
Mustalaiset larppaa Mustalaiset larppaa
Boomeri päätti ottaa selvää miks juutalaisia vihataan Boomeri päätti ottaa selvää miks juutalaisia vihataan
Internet Comment Etiquette: Handling SJW's Internet Comment Etiquette: Handling SJW's
Valot päällä Valot päällä
Saako Udmurtti sanoa 'N' sanan? Saako Udmurtti sanoa 'N' sanan?
Qxir - Aimo Koivunen Qxir - Aimo Koivunen
Älä komppaa äärioikeista Älä komppaa äärioikeista
Kylä-Harakka Kylä-Harakka
Jättiperse Jättiperse
VHS koulussa VHS koulussa
Brandish 3: Spirit of Balcan (PC-98) - Desert Brandish 3: Spirit of Balcan (PC-98) - Desert
tärpätti ankka tärpätti ankka
 468 näyttökertaa, 18 viestiä, 0.09 MB, 1 tiedosto, 19.05.2021 11:57:54
[ + 8 - | ]

Niin kauas ollaan tästä tultu.

[53973] [tiedosto.jpg] [0.09 MB] [927x847] [] []
tiedosto.jpg

19.05.2021 23:34:41
#465136 [+-] Piilota Suosittele

>>465134
Nope, kyllä se on sun. Siellä pääset toteuttamaan teloitusfantasioitasi. Siellä on ryhmiä, jotka panee kylmäksi vain maailmankatsomuksen tai äänestyskäyttäytymisen vuoksi.

19.05.2021 23:45:28
#465139 [+-] Piilota Suosittele

>>465136 Suomen puolesta taistelen, sinä et. Aina on ollut että mielipiteitä ja maailmankatsomuksia saa olla erinlaisia mutta ilmeisesti asiat menny siihen suuntaan että otettava käsiin oikeus hiljentää mädättäjät. Tulet aina olemaan tähtäimessäni ja painan liipasinta kun mahdollista.

20.05.2021 00:02:52 | 00:08:03
#465142 [+-] Piilota Suosittele

>>465139
Et sinä suomen puolesta taistele. Sinä taistelet saadaksesi juuri itsellesi täydellisen paikan, eikä kellekkään muulle ja tämä vaatii Somalian tai Syyrian kaltaisia toimia, jossa toisinajattelijat tapetaan.

Ihania fantasioita sulla. Kerro ihmeessä lisää. Kerro myös milloin olet lähdössä liikkeelle, niin osaan seurata uutisia. Voit laittaa myös privana tarkemmat tiedot itsestäsi. Helpottaa myös poliisin työtä kun tunnistavat kuka tuli ammutuksi aseen kanssa riekkuessaan.

[ 18 viestiä | ]