Bride viikko Bride viikko
kana soppa sinkku dieetti kana soppa  sinkku dieetti
Kun ummetus iskee Kun ummetus iskee
Räjähti Räjähti
Kadonneen savustus pöntön metsästäjät :DD Kadonneen savustus pöntön metsästäjät :DD
GondolaBurger GondolaBurger
Valto-setä ja kyösti Valto-setä ja kyösti
Asian puolesta! Asian puolesta!
kaikki larppaa moton pyörää kaikki larppaa moton pyörää
Ai et jaksa juua? No juo lissää Ai et jaksa juua? No juo lissää
Muutama webm 12 Muutama webm 12
lumitöitä :3 lumitöitä :3
Hörppäsi olutta Hörppäsi olutta
The Escapade The Escapade
Turhia kuvia 3 Turhia kuvia 3
Shower thoughts Shower thoughts
"Eins zwei..." "Eins zwei..."
Ohjeistus Ohjeistus
Iridescent Iridescent
Puuha_Paska Puuha_Paska
Turhia kuvia 6 Turhia kuvia 6
Lust Penis Lust Penis
Lööppikamaa Lööppikamaa
Kallut eivät tajua Kallut eivät tajua
 580 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.43 MB, 1 tiedosto, 03.05.2021 14:14:25
[ + 3 - | ]

Mikki ja ratkaisun pulma

[53593] [tiedosto.jpg] [0.43 MB] [1026x1482] [] []
tiedosto.jpg

mikki hiiri

(36)
03.05.2021 17:55:35 | 17:56:00
#461045 [+-] Piilota Suosittele

Emmäävaatiiä... tuli vaan mieleen... nuorempana olin karvan verran enemmän vasemmalla (vain hyvin vähän tosin) ja ajattelin, että ovat ne Israelin jutkut vaan kamalia, kun jenkkien tuella laittavat taivaan täyteen tuhoasetta ja nokan kohti palestiinalaisia joukkoteurastaen heitä.

Sittemmin äärimuslimien toimintamalli ja kytkökset terrorismiin ovat tulleet enemmän ja enemmän selväksi. Toisten uskontokuntien vainoamiset omissa maissaan, 9/11, Al-Qaida, Isis, Charlie Hebdo -vaino, terrori-iskut Euroopassa jne.

Näiden pohjalta on käynyt selväksi, että Israel taistelee olemassa olostaan ja kansalaistensa hengestä ja Israelin on pakko toimia niin kuin se toimii ja laittaa taivas täyteen tuhoaseita ja suunnaksi jokainen terroripotentiaalinen palestiinalainen silläkin riskillä, että viattomia palestiinalaisia kaatuu myös. Parempi se niin on, kuin että omia viattomia kaatuu jatkuvissa ammunta- ja terroristi-iskuissa.

03.05.2021 18:42:40 | 19:04:54
#461059 [+-] Piilota Suosittele

>>461045
Elä ny ymmärrä väärin, en mää fanita allahisteja yhtään sen enempää ku jutkujakaan. Molemmat sakit sais mun puolesta hävittää kartalta. Toki jos pakko on yrittää räknätä niin sanosin, että palesmusuilta on kuitenki nussittu oma maa.

Sitäpaitti Kikkihän on tunnetusti itte jutku. Tai ainakin varttijutku. Sillä näin taisin jossaki aiemmassa jutussa aikonaan selittää. Että katos katos, en mää ihan kaikkea unoha. Lähimuisti vaan sakkaa.

06.05.2021 11:23:14
#461696 [+-] Piilota Suosittele

>>461635
Jumalauta, luulin jo ettet koskaan kyssyis. Pistä tuo soimaan wolttineekerin autoon niin tiiän tulla yöpuvussa sitte tuuleen ja tuiskuun niin rupiaa nännit nöpöttämään silleen kivasti niin pääset imemään niitä jo vaikka siinä pihalla. Muista muuten ottaa se eväspaketti ja ku laitetaan show pystyyn niin se nekru lähtee irvistellen karkuun niin saahaan ilimaset safkatki vielä :3

[ 8 viestiä | ]