Tekopyhän määritelmä Tekopyhän määritelmä
Ikiliikkuja Ikiliikkuja
The virgin autism vs. The chad down syndrome The virgin autism vs. The chad down syndrome
Eevertti sarjiit Eevertti sarjiit
Muricaanien järjet Muricaanien järjet
Vitun ämmä Vitun ämmä
jeesus jeesus
Aika tarkka veto Aika tarkka veto
Poika ja ilves Poika ja ilves
Vitun juutalaiset Vitun juutalaiset
Joulusuklaa Joulusuklaa
College College
Man of culture Man of culture
Remove perse Remove perse
Mitä vattua minä juuri luin? Mitä vattua minä juuri luin?
kvaak kvaak
Söhvärötvääjä Söhvärötvääjä
Allu pistää faktat pöytään Allu pistää faktat pöytään
Apustettu istemruha Apustettu istemruha
Prkl Prkl
Karauta tällä Escobaariin Karauta tällä Escobaariin
Rikosimotusta vaan kehiin pitsan tilaajalle ja lähetille Rikosimotusta vaan kehiin pitsan tilaajalle ja lähetille
Iida Iida
Pupu Pupu
 606 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.4 MB, 1 tiedosto, 25.04.2021 05:44:19
[ + 2 | ]

Muistakaa olla äänestämättä osa 2

[53316] [tiedosto.png] [0.4 MB] [960x920] [] []
tiedosto.png

eva biaudet

25.04.2021 07:07:57 | 07:08:31
#458728 [+-] Piilota Suosittele

Kokemuksesta kehtaan sanoa, että Suomessa syntynyt ählämi, joka on kasvatettu ählämiksi on edelleen ählämi.

25.04.2021 07:12:24
#458729 [+-] Piilota Suosittele

Muistelkaamme yhden Nappulan suuren ajattelijan viisauksia:
"Minulla on venäjänajokoiria jo neljännessä polvessa, mutta eivät ne ole muuttuneet suomenajokoiriksi, sillä ei kissan pennuista tule hevosta, vaikka se ne karsinaan synnyttää."

- Gabor

25.04.2021 08:16:49
#458737 [+-] Piilota Suosittele

Mitä voisikaan odottaa Rkp:n kasvatilta joka on mamun jälkeläinen.
"Vuonna 2010 Biaudet valittiin erivapaudella vähemmistövaltuutetuksi viiden vuoden määräajaksi. Häneltä puuttui virkaan vaadittava loppututkinto, mutta esittelijän, kansliapäällikkö Ritva Viljasen mukaan hänen kokemuksensa ja pätevyytensä ovat riittäviä. Valinta herätti loppututkinnon puutteen vuoksi runsaasti keskustelua.
Valintaa on pidetty poliittisena virkanimityksenä.
Valinnasta kanteli oikeuskanslerille muiden muassa Pakolaisneuvonta ry:n lakimies Husein Muhammed, mutta kantelut hylättiin.
Biaudeta ei kuitenkaan voitu valita enää toiselle kaudelle poikkeusluvalla."
Eli poliittisesti korruptoitunut suomen romuttaja joka nauraa suomalaisille paskasesti aina kun mamu tappaa tai raiskaa kantasuomalaisen.

25.04.2021 19:38:55
#458883 [+-] Piilota Suosittele

kokoomuslaiset naiset haluaa mokkakullia. kokoomus haluaa ilmaista työvoimaa ja kalliit suomalaiset pellolle.

26.04.2021 03:43:25
#458983 [+-] Piilota Suosittele

>>458876
Siksi sitä tarvitaanki järki-ihimisiä niihin hommiin. Musta ei semmoseen oo alakuunkaan, mutta saatan saaha pari ääntä niille paremmille. Sitten mun duuni on tehtynä ja voin tyytyväisenä tojeta, että oon teheny kaikkeni paremman maan etteen. Parempaan en kykene.

[ 9 viestiä | ]