>>457264 Eihän tuossa mittään hauskaa ollukkaan. Jotakin sekavaa ölinää, mutta heppu näki sen niin tähdelliseksi, että laitto linjoille. Pakkohan sitä on nyt sitten jakaa kaikille.
Juuri tuo on pääsyy miksi en enää juuri toimi facessa. Niin vitun turha paska ettei mitään rajaa. Kaipaan saatana IRC-aikoja, jossa oli puhetta eikä vittu tuollaista saatanan paskaa.
Mutta, mutta ku pittää sitä kaikkien saaha puhua ajatuksistaan (vaikkei semmosia oiskaan). Ookko nää joku namskisti, siis semmonen pahis, jonka miälest vaan väärinajattelijoille (pärsuille) nauravat on oikeessistas? Hä! Hä! Hä1 Hä! Hä! Hä! Hä! Hä! Hä!1111=?=
Helevetim koivistolaiset ja breesneverin vastusta... tä, ai että ei oo semmosesta muka kysekkään? NATISTI NATISSISSTI!
[
6 viestiä
|
]
⭰
Matujen kohtaaminen
Mark Zucc
Että näin
Naisten tietotoimisto
Tyttöjen pissamakin ovi jäi auki...
Ruma Nisti
Ei janota
Ei nimi miestä pahenna 3
Kuka haluaa jakaa Markille tietoja?
facebook poliisi
Ihanat naiset
Perkele, unohin laittaa nämäkin
Kyllä minä niin loukkaannuin
Vuoden työntekijä
Netissä paha miele tulee sieluun
Pillua tarjolla
Ota minut nyt, akvaarioparalyysi ja Seijan moraalisaarna