Viheraho ja musta makkara Viheraho ja musta makkara
Warlock - western-elokuva (1959) Warlock - western-elokuva (1959)
Käytännöstä ei luovuta Käytännöstä ei luovuta
turvaväli turvaväli
Jos meillä olisi aikakone, nyt olisi hieman erillaista Jos meillä olisi aikakone, nyt olisi hieman erillaista
Hallituksen linjaus Hallituksen linjaus
ei eläinkokeille ei eläinkokeille
rentoutus hetki :3 rentoutus hetki :3
Toinen pietarilainen kommunalka Toinen pietarilainen kommunalka
suami suami
Social distancing Social distancing
Tynkkynen Rotuaarilla Tynkkynen Rotuaarilla
System Of A Down - Hypnotize (OV) System Of A Down - Hypnotize (OV)
"Piirtäisin itse jos olisi peukalot" - Battleship "Piirtäisin itse jos olisi peukalot" - Battleship
Taas valkoista ylivaltaa Taas valkoista ylivaltaa
Suomalainen virkamies Suomalainen virkamies
Venomous Concept - Politics Versus the Erection Venomous Concept - Politics Versus the Erection
Metallica - Nothing else matters Metallica - Nothing else matters
homotraNSU homotraNSU
savage savage
raivo kulli raivo kulli
Töiakka Töiakka
Krapulamättöhaaste Krapulamättöhaaste
Koiro laskettelemassa Koiro laskettelemassa
 542 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.07 MB, 1 tiedosto, 27.03.2021 21:32:28
[ + 2 | ]

Persu just being persu

[52685] [tiedosto.jpg] [0.07 MB] [1080x975] [] []
tiedosto.jpg

persutin

27.03.2021 22:26:25
#451392 [+-] Piilota Suosittele

Nää tämmöset, joita varsinkin jenkeistä löytyy paljon, aina vetoaa siihen kuinka vapauksia rajoitetaan ja eivät ymmärrä sitä, että ovat vapautensa menettäneet jo kun aina pitää tehdä päinvastoin kun sanotaan. Jos valtio kieltäisi kaivoon hyppäämisen niin näistä päästäis eroon.

27.03.2021 22:39:34 | 22:39:56
#451402 [+-] Piilota Suosittele

Onkos tämä Päitsi taas yksi norjalaisen nickeistä?

Sitten kun joku laittaa vasemmiston älykkäitä lausuntoja jakoon, niin aletaan ulisemaan & öyhöttämään siitä, että sellaisia jaetaan, vaikka itse ollaan ensimmäisenä jakamassa vastapuolen tietoa.

Mutta Lauralta haluaisin kysyä, että mikä ihmeen taistelu?
Hallitus on hoitanut asioita huonosti ja jatkuvasti jälkikäteen reaktiivisesti ja munanneet todella monta asiaa.

Mutta olemalla itse yhtä hölmö ja surkeasti toimiva kuin hallitus, ei paranna mitenkään tilannetta, vaan saa lisää ongelmia aikaan, lisää kiristyksiä ja lisää lomautuksia ja konkursseja. Notta kaupasta nyt FFP2-maskeja ja sellaista naamalle, josko edes vähän saadaan tartuntoja vähemmäksi. Vaikka tietäisimme, että tietyssä porukassa nyt erityisesti korona leviääkin, niin ei meidän pidä lisätä omaa levittävyyttämme päästäksemme "tasoihin".

28.03.2021 03:47:39
#451487 [+-] Piilota Suosittele

>>451402
Wööd. Että saa hävetä nuita tyyppejä kun juttujen taso on "korona on kusetusta, mää syön täällä paskaa suoraan pytystä ja kaikki on vielä hyvin". Onneks ne ei tuu saamaan muutenkaan ääniä joten ei niistä tarvi huolestua. Vituttaa vaan ku juttujen taso on sitä mitä on ja sitten höpisevät entistä pehmeämpiä. Sillähän ne paremmat vihaajat saa ittelleen enemmän polttoainetta, ku autistit vittuilee toisilleen.

Tuossa muuten kans yks vänkääjä joka tulee saamaan ihan sormilla laskettavan määrän ääniä jos jaksaa edes siihen asti käyttäytyä.

https://www.ossitiihonen.com/2021/02/28/ilmoittaudun-mukaan-perussuomalaiset-rpn-puheenjohtajakisaan/

28.03.2021 07:50:52
28.03.2021 23:42:04
#451823 [+-] Piilota Suosittele

Ei vittu. Perustellaan vielä viruksen koolla. Virus ei tule missään tapauksessa yksin, vaan ihan vesipisaran mukana.

Suojaat mahdollisesti muita, mutta ennen kaikkea itseäsi eikä toisinpäin. Tämä asia on ilmeisen hankala ymmärtää.

Jos olisin itsekäs, käyttäisim M3:sen venttiilimaskia joka on tarkoitettu hiomatöihin sun muuhun paskaan, ja josta saa jopa henkeä, mutta saattaisin levittää tautia.

[ 9 viestiä | ]