Ihana nainen Ihana nainen
Löysin tollasen roskiksesta Löysin tollasen roskiksesta
tule kanssani matkalle :3 tule kanssani matkalle :3
Fuck you Fuck you
Pillu Guru Pillu Guru
Jimbon järkytys Jimbon järkytys
khleb khleb
Hikage Hikage
Suoraan internetistä Suoraan internetistä
Hikage Hikage
ebola klinikka ebola klinikka
En ymmärrä En ymmärrä
neekerit neekerit
pärskähti :3 pärskähti :3
Tärkeä kirja Tärkeä kirja
Tuijotus Tuijotus
Päivän ateria kolmelle Päivän ateria kolmelle
Karvinen Karvinen
Skandinavialaisuus on vain myytti Skandinavialaisuus on vain myytti
Paskat naamaan vaan Paskat naamaan vaan
Kirpputori on köyhille Kirpputori on köyhille
Itsemurhapommitus Itsemurhapommitus
Hiekan poisto Hiekan poisto
Pitkän suhteen loppu. Pitkän suhteen loppu.
 369 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.07 MB, 1 tiedosto, 27.03.2021 21:32:28
[ + 2 | ]

Persu just being persu

[52685] [tiedosto.jpg] [0.07 MB] [1080x975] [] []
tiedosto.jpg

persutin

27.03.2021 22:26:25
#451392 [+-] Piilota Suosittele

Nää tämmöset, joita varsinkin jenkeistä löytyy paljon, aina vetoaa siihen kuinka vapauksia rajoitetaan ja eivät ymmärrä sitä, että ovat vapautensa menettäneet jo kun aina pitää tehdä päinvastoin kun sanotaan. Jos valtio kieltäisi kaivoon hyppäämisen niin näistä päästäis eroon.

27.03.2021 22:39:34 | 22:39:56
#451402 [+-] Piilota Suosittele

Onkos tämä Päitsi taas yksi norjalaisen nickeistä?

Sitten kun joku laittaa vasemmiston älykkäitä lausuntoja jakoon, niin aletaan ulisemaan & öyhöttämään siitä, että sellaisia jaetaan, vaikka itse ollaan ensimmäisenä jakamassa vastapuolen tietoa.

Mutta Lauralta haluaisin kysyä, että mikä ihmeen taistelu?
Hallitus on hoitanut asioita huonosti ja jatkuvasti jälkikäteen reaktiivisesti ja munanneet todella monta asiaa.

Mutta olemalla itse yhtä hölmö ja surkeasti toimiva kuin hallitus, ei paranna mitenkään tilannetta, vaan saa lisää ongelmia aikaan, lisää kiristyksiä ja lisää lomautuksia ja konkursseja. Notta kaupasta nyt FFP2-maskeja ja sellaista naamalle, josko edes vähän saadaan tartuntoja vähemmäksi. Vaikka tietäisimme, että tietyssä porukassa nyt erityisesti korona leviääkin, niin ei meidän pidä lisätä omaa levittävyyttämme päästäksemme "tasoihin".

28.03.2021 03:47:39
#451487 [+-] Piilota Suosittele

>>451402
Wööd. Että saa hävetä nuita tyyppejä kun juttujen taso on "korona on kusetusta, mää syön täällä paskaa suoraan pytystä ja kaikki on vielä hyvin". Onneks ne ei tuu saamaan muutenkaan ääniä joten ei niistä tarvi huolestua. Vituttaa vaan ku juttujen taso on sitä mitä on ja sitten höpisevät entistä pehmeämpiä. Sillähän ne paremmat vihaajat saa ittelleen enemmän polttoainetta, ku autistit vittuilee toisilleen.

Tuossa muuten kans yks vänkääjä joka tulee saamaan ihan sormilla laskettavan määrän ääniä jos jaksaa edes siihen asti käyttäytyä.

https://www.ossitiihonen.com/2021/02/28/ilmoittaudun-mukaan-perussuomalaiset-rpn-puheenjohtajakisaan/

28.03.2021 07:50:52
28.03.2021 23:42:04
#451823 [+-] Piilota Suosittele

Ei vittu. Perustellaan vielä viruksen koolla. Virus ei tule missään tapauksessa yksin, vaan ihan vesipisaran mukana.

Suojaat mahdollisesti muita, mutta ennen kaikkea itseäsi eikä toisinpäin. Tämä asia on ilmeisen hankala ymmärtää.

Jos olisin itsekäs, käyttäisim M3:sen venttiilimaskia joka on tarkoitettu hiomatöihin sun muuhun paskaan, ja josta saa jopa henkeä, mutta saattaisin levittää tautia.

[ 9 viestiä | ]