katsoo urheilua katsoo urheilua
Spirit animal Spirit animal
Olavi Virta Olavi Virta
ULLATUS! ULLATUS!
Iso käsi Iso käsi
sad pepe is bad sad pepe is bad
Ei helvetti Ei helvetti
Halloween Halloween
Jarrutus Jarrutus
Taidetta Taidetta
Älä luota tamppoonityttöön Älä luota tamppoonityttöön
Coomer Coomer
Taistelumato Taistelumato
moraalittomat lihansyöjät haukkuvat metsästäjää moraalittomat lihansyöjät haukkuvat metsästäjää
väärin väärin
Pesupäivä Pesupäivä
Tästä ei osaa edes MR_pihvi haaveilla Tästä ei osaa edes MR_pihvi haaveilla
sähköautot sähköautot
20-year old coomer 20-year old coomer
What What
Mukava sänky :3 Mukava sänky :3
Muumipappa on alfa Muumipappa on alfa
Ransu Ransu
Oktoberfest Oktoberfest
 738 näyttökertaa, 6 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 08.02.2021 03:03:45
[ + 1 | ]

Ei vittu ei saatana


vastaanottokeskus

08.02.2021 03:15:46
#437050 [+1] Piilota Suosittele

Joop. Voi vittu mitä vitun vatipäitä on tungettu tuohon hommaan. Ei saatana perkele! Aikaisemmin kun toimitettiin uudenmaankadun VOK:iin tavaraa niin siellä vastaanotossa on rastatukkainen nainen sekä poikalapsimies.
Niin vitun ulapalla tuntuu molemmat olevat että oksat pois. Samanlainen tämä pääolkapääpeppu-nainen on. Saatana. Pistää oikeasti miettimään mihin Suomi on matkalla tälläisilla vitun untuvikoilla.

08.02.2021 03:59:17
#437066 [+1] Piilota Suosittele

>>437050

Mulle yks koulukaveri kerran meinas, että ei kannata stressata siitä, että maahan tulee kymmeniätuhansia mutiaisia väärin perustein, koska nehän on jo täällä. Sanoin sille, että jätäkkö nää kaatuneen maitolasinki lattialle, koska se on jo siinä. Ei tajunnu, mutta suuttu.

08.02.2021 04:32:13
#437071 [+-] Piilota Suosittele

Mä olin noihin aikoihin aktiivina vokeissa, ja voi hyvä tavaton mitä fiiliksiä nää tällaiset herätti. Eikä ole lainkaan sieltä nöyryyttävimmästä päästä edes, eli kun väittävät kaikenlaiset tahot vaikkapa persuja rasisteiksi, niin saisi paljon ennen sitä tarkistaa ihan sitä omaa suhtautumistaan.

09.02.2021 06:44:54
#437317 [+-] Piilota Suosittele

Ei jumalauta, miten voi olettaa että tollasesta laulusta ÄO ~70 tai edes normaaliälyinen erottaa sanat. Sitäpaitsi ensin opetetaan olkapää jne. ei olkapäät.

Idiootteja saatana. Kyllä, molempi osapuoli.

[ 6 viestiä | ]