jonne jonne
pulun taidon näyte pulun taidon näyte
Muumien Outo Retkiseikkailu Muumien Outo Retkiseikkailu
Yhteinen sävel Yhteinen sävel
tuuri tuuri
Woke Terry Davis The Rightful Son Of Rome Woke Terry Davis The Rightful Son Of Rome
älkää lähettäkö tommosia älkää lähettäkö tommosia
jack nicholson jack nicholson
hauskaa hauskaa
puhelimet puhelimet
Suvakit kiteytettynä Suvakit kiteytettynä
Björn innostu räppäämään Björn innostu räppäämään
synkkä siiseli synkkä siiseli
paras koppari :3 paras koppari :3
Uskooko joku että maapallo on pyöreä?😂😂 Uskooko joku että maapallo on pyöreä?😂😂
Naapurin Karvinen :3 Naapurin Karvinen :3
luuri luuri
tits tits
Söinköhän silmillänu Söinköhän silmillänu
Pittääpi paikkansa, vitun konekuskit Pittääpi paikkansa, vitun konekuskit
Arnoldsedän seikkailut 5 Arnoldsedän seikkailut 5
nuuhnuuh :3 nuuhnuuh :3
spörde indeed spörde indeed
Eva Notty cumshot! Eva Notty cumshot!
 724 näyttökertaa, 22 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 06.02.2021 04:22:33
[ + 1 | ]

Jarna

[51558] [Jarna]

jarna

 · 

tarinakilpailu

12.11.2021 23:07:19
#515587 [+-] Piilota Suosittele

>>515573
Ihan samaa mieltä. Siksi välillä vähän ihmettelen miksi monella menee hermot, vaikka aluksi on lähdetty kikkeli pystyssä uhoamaan. Mulle saa vittuilla niin paljon kuin sielu sietää, mutta silloin on oltava valmis myös vastaanottamaan.

Jos et halua jättää jälkeäsi Luolastoon vinkuvana ja itkua tihrustavana mieslapsena, niin nyt on viimeinen hetki hankkia pallit. Kokoat itsesi ja alat käyttäytyä kuin mies. Itkun tihrustaminen rupeaa vain ärsyttämään.

13.11.2021 11:13:51
#515741 [+-] Piilota Suosittele

>>515587 Sä et selvästikkään ymmärrä debatin tarkoitusta. Sä oot pelkkä turha ja epä-älyllinen vajakki joka ärsyttää ihmisiä tahallaan ja siitä kiksejä. Sä oot täysin hyödytön imbesilli

13.11.2021 12:46:32
#515803 [+1] Piilota Suosittele

>>515767
Jos kommenttini häiritsevät, kannattaa miettiä seuraavia asioita:

- Postaa parempia kuvia. Paskoista kuvista saa aina arvostelua. Jos ei kestä arvostelua, kannattaa miettiä onko internetti oikea paikka herkälle mielelle.

- En koskaan aloita suoraa henkilöön käymistä. Vittuilun aloitan vasta kun toinen sen aloittaa. Medioissa keskityn aina ensin kommentoimaan kuvaa ja kommenttien osalta kommentoin asiaa. Vasta postaajan itkuparun jälkeen kommentoin postaajaa. Monen käyttäjän tapauksessa raja on ylitetty jo aiemmin, joten silloin minulla ei ole suodattimia.

- Vittuilun aloittaminen on minulle tanssiinkutsu, jonka otan vastaan mielelläni. Tunnustan, että saan kiksejä vajakkien kyykyttämisestä. Sonjan suhteen se on vähän arvelluttavaa, sillä Sonjana esiintyvät eivät ole mitään järjen jättiläisiä. Tuleekin välillä olo kuin vammaista potkisi.

Näillä mennään. Jos ei sielu kestä, niin se ei ole minun ongelmani.

Terveisin: Antero

15.11.2021 20:59:57
#517125 [+2] Piilota Suosittele

>>517124
Kannattaa varoa.
Ipa on omien sanojensa mukaan erittäin vaarallinen jätkä. Osaa kuulemma tappavan karateiskun ja käynyt kerran grav magaakin kokeilemassa.
Tosin todellisuudessa kykenee vain itku silmässä homoa huutelemaan.

[ 22 viestiä | ]