Fiksu likka Fiksu likka
tum! tum! tum! tum! tum! tum! tum! tum! tum! tum!
Tissit Tissit
Metelöivä naapuri Metelöivä naapuri
älä määräile :D älä määräile :D
valupertin viikonloppu valupertin viikonloppu
Silloin joskus Silloin joskus
reseptiäsi ei uusita reseptiäsi ei uusita
psykedeelistäjä psykedeelistäjä
100% turvallinen 100% turvallinen
kaljat ei mee haaskuun kaljat ei mee haaskuun
painopiste kohillaan painopiste kohillaan
ilme ilme
Pesulla Pesulla
limaisa limaisa
Vanha kaivos Vanha kaivos
el condor pasanene el condor pasanene
en voi hyvin en voi hyvin
Tissit Tissit
Operaatio uudenmaan neekeröinti succesful Operaatio uudenmaan neekeröinti succesful
Titanic Titanic
Ihana nainen Ihana nainen
Ihana nainen Ihana nainen
kokous kokous
 752 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto
07.01.2021 21:11:32
[ + 3 | ]

Vammattikieltä

[50889] [178186.jpg] [0.06 MB] [720x659] [] []
178186.jpg

kieli

(129)  · 

englanti

(40)  · 

suomi

(390)
07.01.2021 21:43:42
#427637 [+-] Piilota Suosittele

Siinä sitten lähtee Stokkalle ostaan bleisereitä nostattaamaan fiilistä ja nappaa latten sitten lähimmästä popupista.

Onhan tuo ihan vitun perkeleestä, mutta itekkään ei jaksa töissä aina kääntää targettia kohtioksi tai biimiä suihkuksi. Eri asia on sitten viestittää työympäristön ulkopuolella, silloin harvoin kun on tarvetta, ihan suomenkielisillä sanoilla. Osittain on tuossa laiskuudesta kyse ja toisaalta tarve saada eksootiselta kuulostavia sanoja.

Tein muuten tänään mahtavan antipastin aamulla, jonka jälkeen söin mahtavan ala carten, ja illan päätin brunssilla, 'söin mitä kaapista löyty, linjastolla katoin kortista mitä on tarjolla ja join kännit'.

07.01.2021 22:07:20
#427648 [+-] Piilota Suosittele

Tuo rightin misu on sellainen eyecatcher, että mun basiceissani potenssi kasvaa ja statementtina haluan penetroitua eyecatcheriin pulssin vetäessä redlinella saavutettuani täyden potentiaalini.

07.01.2021 22:20:30
#427659 [+-] Piilota Suosittele

Kyllä mää ainaki catchaan kaikki free misut mitkä happens kohdalle. Ja ku spiikkaan mun frendeil nii kyllä mä tsoukkaan samal niiden kaa. Kato ku mieli on free niin ei tarvi conjurata erilaisii tsänssei, you tiätteks?

[ 6 viestiä | ]