Muurahaiset vs intialaiset Muurahaiset vs intialaiset
kippari kaale kippari kaale
Koiro Koiro
Hot Summer Hot Summer
farkku astiasto farkku astiasto
Hieno peli. Pelaisin. Hieno peli. Pelaisin.
Hyvää Joulua! Hyvää Joulua!
Paint-Joulukalenteri - Luukku 24 Paint-Joulukalenteri - Luukku 24
Kalliiksi tulee.. Kalliiksi tulee..
Joulua Joulua
Neekeritki pitää kaasuttaa Neekeritki pitää kaasuttaa
Adolfin Adolfin
Hähää, joudutte arvaamaan! Hähää, joudutte arvaamaan!
Hehe Hehe
Myös ekassa maailmansodassa kuoli 6 miljoonaa jutkua Myös ekassa maailmansodassa kuoli 6 miljoonaa jutkua
Saatanan rasistit Saatanan rasistit
lappeenranta lappeenranta
Idiotismi tiivistettynä yhdessä postauksessa Idiotismi tiivistettynä yhdessä postauksessa
viimeinen ministeri viimeinen ministeri
mal malloy titfuck mal malloy titfuck
Joulubiisin kuuntelu. Joulubiisin kuuntelu.
poiliittisia lupauksia poiliittisia lupauksia
­ ­
sinivalkoinen ritarimme sinivalkoinen ritarimme
 458 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.15 MB, 1 tiedosto, 15.12.2020 10:19:02
[ + 5 - | ]

Vihreä arvopohja

[50407] [Eo3TIJ-XcAAbs9s.jpg] [0.15 MB] [833x1199] [] []
Eo3TIJ-XcAAbs9s.jpg

homo

(484)  · 

rikollinen

(87)
15.12.2020 10:33:58
#420273 [+-] Piilota Suosittele

>>420268
Sori, mutta en harrasta henkilöpalvontaa. Jos olet kuvitellut, että mulle vihreät on jotenkin pyhä puolue, niin olet kuvitellut väärin.

Mulle on ihan sama vaikka Haavisto potkittaisiin helvettiin ja tämä suhtautuminen on minulla kaikkiin yli puoluerajojen.

15.12.2020 11:36:19
#420281 [+-] Piilota Suosittele

Jos olisin tosissani ”keksinyt” noin paskan slogani/kuva yhdistelmän, olisin viiltänyt ranteet auki.

Epäilykseni onkin onko todella tullut viralliselta taholta, vai kenties jonkun trollin vääntämä, jota nyt vihreät itsekin jakaa.

15.12.2020 12:25:39
#420284 [+-] Piilota Suosittele

>>420281
Älä nyt saatana mene sanomaan, että vihreät oikeasti jakaa tätä kuvaa? Kuvittelin että vihreet on sellasii pikkase naiiveja ja siitä johtuen myös voisi sanoa, että hieman tyhmiä, mut tää on kyl ihan kehitysvamma-tier.

15.12.2020 21:13:42
#420381 [+-] Piilota Suosittele

>>420343 nyt kun sanna tankkaa rekkaa rekan perään rahalla, jolla ostaa itselleen suojatyöpaikkaa pm-kauden jälkeen, poseerasi kesän mieluummin akkainlehdissä kuin valmistautui koronan toiseen aaltoon, painostaa tukemaan pekkaa, niin eipä oikein tee mieli äänestää enää demareitakaan. Vaihtoehtojen käytyä niinkin vähiin kuin on käynyt, niin olen melko varmasti nukkuvien puolueessa, kunnes tulee jotain äänestettävää. Nyt vaikuttaa siltä, ettei ole mitään tahoa, jolle haluamalla haluaisin ojentaa valtakirjan ajaa politiikkaansa.

16.12.2020 00:39:10
#420495 [+-] Piilota Suosittele

>>420430
Sanotaanko näin, että ennemminkin todella huono. Aina olen ollut sitä mieltä, että kyllä vaan on syytä äänestää, koska vain äänestämällä voi asiat mennä parempaan suuntaan. Nyt on oikeasti tilanne, etten löydä yhden yhtäkään äänestettävää, joka ei olisi tekemässä enemmän haittaa kuin parempaa.

[ 11 viestiä | ]