vammane vammane
Luukku 23. Luukku 23.
simo silmu simo silmu
jyväskylän naiset jyväskylän naiset
Hyvää kommunismia! Hyvää kommunismia!
mal malloy titfuck mal malloy titfuck
Fffuuu Fffuuu
Tässä sinulle kaksi neuvoa Tässä sinulle kaksi neuvoa
joulun värinää :3 joulun värinää :3
Sanna valehtelee tässäkin. Sanna valehtelee tässäkin.
Kuunnelkaa Rabbia juutalaisten perseennuolija homot Kuunnelkaa Rabbia juutalaisten perseennuolija homot
Flashback Flashback
syyllinen syyllinen
Hot Summer Hot Summer
Natsineekeri Natsineekeri
Hot Donna Hot Donna
Benkku Benkku
Jumalkeisarimme Sau Li Jumalkeisarimme Sau Li
pysäköinti pysäköinti
Inttikuva Inttikuva
Valehtelu a'la demari. Valehtelu a'la demari.
joulu tähti joulu tähti
kanattiko :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kanattiko :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mustamies on iloinen Mustamies on iloinen
 713 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.2 MB, 1 tiedosto, 14.12.2020 18:14:41
[ + 1 | ]

"Hups olinpa kömpelö kun hakkasin lapseni hengiltä"

[50391] [tiedosto.png] [0.2 MB] [1080x1414] [] []
tiedosto.png

oripää

 · 

vauva

(111)  · 

vauvasurma

 · 

surma

 · 

murha

(44)  · 

tappo

(9)  · 

rikollisuus

(11)  · 

väk

14.12.2020 18:46:54
#420068 [+-] Piilota Suosittele

Mikä idea kaverilla oli. Saada lapsi hiljaseks? No siinä onnistu saatanan törppö. Murhatuomio vaan tai mielentilatutkimus ja loppuelämä syödään pamivanukasta.

14.12.2020 19:59:19
#420096 [+-] Piilota Suosittele

>>420068 Yleensä väkivalta ei ole ratkaisu kuin korkean asteen vittuilulle, mutta ilmeisesti vankilassa sellitoverit pitävät huolen siitä, että lasten raiskaajat, tappajat ja pahoinpitelijät saavat oman osansa väkivallasta takaisin. Muistat varmaan pienen Erikan tapauksen ja hänen isänsä haki heti ekan viikon aikana siirtoa eristykseen, kun oli "kaatuillut" niin pahasti omassa sellissään.

14.12.2020 22:01:35
#420133 [+-] Piilota Suosittele

>>420096

Juuri näin. Minunkin entinen työkaveri tappoi vastaavanlaisesti Erikan. Sai välittömästi tutkintavankeudessa pataansa. Lisäksi jannu oli luokattoman typerä. Puheesta ei saanut mitään selvää välillä. Huumehia ja viinaksia kun käyttäen tuhosi aivonsa nätisti.

Yhtä kaikki. Touko pääsee pian vapaalle ja toivonkin, että joku ottaa tehtäväkseen päästää jannusta ilman pihalle. Täysin mitään tuottamaton paska. Aiheuttanut yhteiskunnalle melkoisia tappioita. Tuhonnut perheen elämän. Mitä vitun virkaa tuommoisella on?

Siis muuta kuin uskonnolle? Uskonnothan oikein tykkäävät näistä vempuloista.

[ 7 viestiä | ]