Nuuskagondola lähtee etelään Nuuskagondola lähtee etelään
Ulos täältä!! Ulos täältä!!
Hoomon plz >;3 Hoomon plz >;3
Te toimisto Te toimisto
Dick Kickem Dick Kickem
Imaisee pieruja Imaisee pieruja
Näin kävi... Näin kävi...
yikes yikes
Monty Python - The Black Knight - Tis But A Scratch Monty Python - The Black Knight - Tis But A Scratch
Psyyke pullistelee Psyyke pullistelee
Kusta Kusta
hapsille omistettu hapsille omistettu
Go fuck yourself Go fuck yourself
Maailman paras biisi Maailman paras biisi
He's ready He's ready
Juuh elikkäs Juuh elikkäs
Sodomiaa Sodomiaa
Lapin äijä Lapin äijä
Curtbobainin äiti asuu täällä Curtbobainin äiti asuu täällä
Pikku oksu Pikku oksu
Mentula Mentula
Etelän kostajat Etelän kostajat
Spröndensaattori Spröndensaattori
Sopiva hinta? Sopiva hinta?
 648 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.2 MB, 1 tiedosto, 14.12.2020 18:14:41
[ + 1 | ]

"Hups olinpa kömpelö kun hakkasin lapseni hengiltä"

[50391] [tiedosto.png] [0.2 MB] [1080x1414] [] []
tiedosto.png

oripää

 · 

vauva

(111)  · 

vauvasurma

 · 

surma

 · 

murha

(43)  · 

tappo

(9)  · 

rikollisuus

(11)  · 

väk

14.12.2020 18:46:54
#420068 [+-] Piilota Suosittele

Mikä idea kaverilla oli. Saada lapsi hiljaseks? No siinä onnistu saatanan törppö. Murhatuomio vaan tai mielentilatutkimus ja loppuelämä syödään pamivanukasta.

14.12.2020 19:59:19
#420096 [+-] Piilota Suosittele

>>420068 Yleensä väkivalta ei ole ratkaisu kuin korkean asteen vittuilulle, mutta ilmeisesti vankilassa sellitoverit pitävät huolen siitä, että lasten raiskaajat, tappajat ja pahoinpitelijät saavat oman osansa väkivallasta takaisin. Muistat varmaan pienen Erikan tapauksen ja hänen isänsä haki heti ekan viikon aikana siirtoa eristykseen, kun oli "kaatuillut" niin pahasti omassa sellissään.

14.12.2020 22:01:35
#420133 [+-] Piilota Suosittele

>>420096

Juuri näin. Minunkin entinen työkaveri tappoi vastaavanlaisesti Erikan. Sai välittömästi tutkintavankeudessa pataansa. Lisäksi jannu oli luokattoman typerä. Puheesta ei saanut mitään selvää välillä. Huumehia ja viinaksia kun käyttäen tuhosi aivonsa nätisti.

Yhtä kaikki. Touko pääsee pian vapaalle ja toivonkin, että joku ottaa tehtäväkseen päästää jannusta ilman pihalle. Täysin mitään tuottamaton paska. Aiheuttanut yhteiskunnalle melkoisia tappioita. Tuhonnut perheen elämän. Mitä vitun virkaa tuommoisella on?

Siis muuta kuin uskonnolle? Uskonnothan oikein tykkäävät näistä vempuloista.

[ 7 viestiä | ]