hitler hitler
Rounded Rounded
Kärpäsansa Kärpäsansa
Muutama kuva 9. Muutama kuva 9.
seems legit seems legit
Kunnon pelle hermanni Kunnon pelle hermanni
kiik kuu kiik kuu
pyllyn nuolentaa pyllyn nuolentaa
perse perse
Mikähän vamma Marialla on? Mikähän vamma Marialla on?
Vähän BLM infoa Vähän BLM infoa
Hyvä coveri ja bändi! Hyvä coveri ja bändi!
Erilainen leffamaku Erilainen leffamaku
Hyvä kymysys Hyvä kymysys
Maitorahka Gandalf Maitorahka Gandalf
Rrrrikolllisiaaa prkl Rrrrikolllisiaaa prkl
Toisinajattelijat täytyy tuhota! Toisinajattelijat täytyy tuhota!
Työntäkää perseeseenne ne Sanna Marinin aamupalat vitun palikat Työntäkää perseeseenne ne Sanna Marinin aamupalat vitun palikat
uli uli
Taas Marinaa. Taas Marinaa.
Tasa-arvo Tasa-arvo
Prisma kaleva Prisma kaleva
Ovi Ovi
miten ois tämmönen innovaatio? miten ois tämmönen innovaatio?
 730 näyttökertaa, 7 viestiä, 8.77 MB, 1 tiedosto, 04.12.2020 15:47:36
[ + 2 | ]

Raksalla

[50126] [raksalla.mp4] [8.77 MB] [1920x1080] [] []

oranki

(8)  · 

raksa

(26)  · 

runescape

(12)
04.12.2020 17:26:09 | 17:26:44
#416474 [+-] Piilota Suosittele

>>416470
Kai niistä pari prosenttia appareiksi pääsee, vaikka tutkinto löytyy, niin rakennusmiehen palkka on niille liikaa. Puhumattakaan että Kirvesmieheksi niin tuskin yksikään.

06.12.2025 00:25:45
#730053 [+-] Piilota Suosittele

Koulu saa lisää määreraheja jokaisesta oppilaasta joka sen läpäisee, on varmaa just se syy miksi pääsin amiksen läpi.
Enkä olis oikeesti edes päässy ellei mun sukulainen olis ollu töissä kyseisessä koulussa. Ja mulla oli yks kaveri jolle se sukulainen varmaa makso että raahaa mut tunneille vaikka olisin kuinka krapulassa tai vielä kännissä.
Lopputyökin oli tehty päivän aikana ku otin pari kuvaa, kirjotin jotain paskaa ja annoin sen lopputyön mun kämppikselle että kirjota se puhtaaks, tossa on koppa kaljaa.
Ja tää sukulainen oli sen esimies jonka piti hyväksyä mun opinnäytetyö.
Kyllä se huora kovasti koitti vängätä että mun pitää esittää se koko koululle auditoriossa mut sanoin että voin tehdä sen ainoastaan kännissä, et ota tai jätä.
Ei sit tarvinnu sitä tehdä ja sain siitä ykkösen.

Eli yhteenvetona minusta ei ole edes läpäiseen ammattitutkintoo omin voimin, miten vitussa joku luulee että pystysin käymään töissä muuta ku jossain vammaispajalla.

[ 7 viestiä | ]