Hakunila Hakunila
Kalijaa Kalijaa
vittuku tärisee vittuku tärisee
Pieru Pieru
toi jätkä on ihan sekasin toi jätkä on ihan sekasin
taco cat taco cat
gender fluit gender fluit
siimaleikkuri siimaleikkuri
Luolaston väestä tuskin moni duunissa käy Luolaston väestä tuskin moni duunissa käy
heimosenkeimo lounaalla heimosenkeimo lounaalla
täs mä koneel täs mä koneel
talepaanit talepaanit
täs mä täs mä
eka kerta eka kerta
mjäy mjäy
Steve vauhdissa Steve vauhdissa
jysähti jysähti
Karponaaraa ite tein huutista lampaille Karponaaraa ite tein huutista lampaille
pier pier
tuutko nuolemaan tuutko nuolemaan
tämä on tärkeää tämä on tärkeää
tsottomattee tsottomattee
Neuvo miehille Neuvo miehille
Pihalla päästä Pihalla päästä
 879 näyttökertaa, 8 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 26.10.2020 00:29:53
[ + 2 | ]

Hääjuhla


häät

(14)  · 

huora

(185)
26.10.2020 01:35:56
#402845 [+-] Piilota Suosittele

>>402831
>>402840

Eihän siinä naimisesa mittään kuhan ei kuseta puolisua. Se on semmonen kummallinen trendi nuilla nuoremmillakin, että vaikka ois kuinka helevetin hyvän näkönen akka niin aina pittää saaha vierasta ja sitten levveillään tuttuille, että saipahan pillua muultaki ku omalta akalta. Tappasivat ittensä jos on nuin pienestä kiinni se miehisyyen tai naiseuvven tunne. Sannois rehtisti vaan, että nyt haluaa vierasta ja siitä sitten etiäppäin, kyllä niitä saman henkisiä löytyy. Vittuako tuota mennä kusettammaan ja nussituttammaan ittensä paksuiksi naapurin postinjakajalla ja sitten vuosia myöhemmin ku lähtee jonku gigolon matkaan niin kerätä vielä elarit viattomalta mieheltä.

26.10.2020 09:40:53
#402944 [+-] Piilota Suosittele

Noo, tuossa pääsit todistamaan sitä, että kun on vapaa suhde että mitä siinä voi tapahtua. Vapaa suhde tarkoittaa sitä, että naida saa ketä huvittaa mutta ihastua ei saa eikä tietenkään rakastua. Noh, kaveri naiskenteli kunnes tuli vastaan nainen joka oli sitten vaimon kaveri, josta kaveri ei tiennyt mitään. Hups, vaimo sai siitä kuulla tämän toiselta kaverilta joka oli yhteinen kaveri vaimolle ja miehelle.

Se ei enää käynytkään vaimolle. Tilanne eskaloitui ja kun asioista puhuivat niin tuli tietoon toiselta yhteiseltä kaverilta, että vaimo on ihastunut tai jopa rakastunut toiseen. Keskustelua aloitettaessa vaimo lähti aina pois. Nyt on mies kusipää ja vaimo puhtoinen pulmunen tässä skenaariossa.

Nyt tilanne on se, että mies laati omaisuussuojan. Myös miehen vanhemmat jättivät omaisuussuojan naiselta pois.
Asia on niin, että tämä nainen on minun tytärpuoleni.

[ 8 viestiä | ]