Futanari party Futanari party
hlup yngh! hlup yngh!
pew pew pew pew
Ragequit menneisyydestä Ragequit menneisyydestä
Liian peloissaan haukkuakseen, juostakseen tai purrakseen Liian peloissaan haukkuakseen, juostakseen tai purrakseen
vaginaperse vaginaperse
:) :)
Vitun juutalaiset Vitun juutalaiset
ilme ilme
kuvakommentti kuvakommentti
Tämä ei sovi Mikille Tämä ei sovi Mikille
Julia Kelly Julia Kelly
This is not okay This is not okay
KNOCKOUT KNOCKOUT
Vanha metsuri Vanha metsuri
Kyttäjuttu. Kyttäjuttu.
Blackadder Blackadder
The Ancient Magus Bride The Ancient Magus Bride
Ei kässännyt Ei kässännyt
Voi veljet Voi veljet
Weegee Weegee
Wanka Wanka
Naurunappula Naurunappula
Tukaton Hynynen Tukaton Hynynen
 655 näyttökertaa, 6 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 25.10.2020 03:32:59
[ + 1 | ]

Hävitty sota


sota

(193)  · 

huumeet

(82)
25.10.2020 04:17:04
#402404 [+-] Piilota Suosittele

>>402403
Oliko se joku vanhan liiton hiihtäjä joka aikonaan kerto lehtimiehelle, että vaimo oli valitellut väsymystä askareiden ohessa. Oli sitten antanut sodasta jääneestä pervitiinistä puolikkaan sille niin oli kuulemma koko talo tullu niin puhtaaksi, ettei ois uskonutkaan.

25.10.2020 11:45:41
#402442 [+-] Piilota Suosittele

>>402403
Mulla löytyy kaapista puoli pulloa Thielemanin tippoja. Sisältää oopiumitinktuuraa ja valeriaanaa. Maistaa ne uskalla, mutta mielenkiintoinen kuriositeetti vuosien takaa.

25.10.2020 14:56:48
#402541 [+-] Piilota Suosittele

Aika jännä että haittojen minimointi on toimivaa verrattuna esim. kieltolakiin. Tähänkin tarvittiin varmaan 40 vuoden tutkimukset ja satojen miljardien rahoitukset. Kun meillä ei ollu minkäänlaisia ennakkotapauksia :D

25.10.2020 18:35:33
#402684 [+-] Piilota Suosittele

>>402541
Portugalissa kun jätettiin rankaisematta käyttäjiä ja rupesivat ohjaamaan niitä hoitoon niin muu Eurooppa huuti hoosiannaa, että nyt tullee maailmanloppu. Mutta mitenkäs kävikään - uusien hiv-tartuntojen määrä romahti, rikollisuus väheni ja kaikilla oli kivaa. Sveitsissä heroinistit saa päivittäisen turvallisen annoksen. Dokkarissa oli yks äijä joka kävi valkokaulustöissä kuten aina ennenkin, mutta töitten jälkeen kävi sitten toimipisteellä piikittämässä itteään puhtailla välineillä ja turvallisilla aineilla. Kanadassa möyhy on laillista. Pitkän pitkän aikaa Hollannissa on ollu kannabiskahviloita. Siitä kai se paniikki täällä alako ku sotien jäläkeen suomalaiset käytti enemmän heroiinia ku muu eurooppa yhteensä ja YK rupes vittuilemaan siitä.

Ei mömmöistä päästä ikinä eroon. Ainu mitä voidaan tehä on laillistaa ne ja ruveta valamistamaan ja jakelemaan niitä valtiotasolla. Loppuu kovan luokan roistoilta tulot, aineita varten ei tarvi tehä rikoksia ja hoitoon pääsee kun haluaa. Kaikki voittaa, paitti 70-luvulla pelotellut vänkääjät.

26.10.2020 12:08:28
#402958 [+-] Piilota Suosittele

>>402684
Periaattees kaikki kyl pitäs laillistaa, mut jostai kannabiksesta ois hyvä alottaa. Verot valtiolle, työn palkka rehellisille röi ukoille vs mopopojat jne.

[ 6 viestiä | ]