Luolastolaisen lelu Luolastolaisen lelu
kaveri vähä asenti kaveri vähä asenti
hieno miniauto hieno miniauto
DO THE LINE BART :DDD DO THE LINE BART :DDD
Kymmenen syytä Kymmenen syytä
shrek shrek
ylläri ylläri
Vanha kaivos Vanha kaivos
Pyllerö Pyllerö
leijana lähti leijana lähti
religion of peace religion of peace
lada lada
Siili hehe Siili hehe
jokoha nyt osuis jokoha nyt osuis
greta thunderbörg greta thunderbörg
Kattien perseilyä Kattien perseilyä
kuuluisia lausuntoja kuuluisia lausuntoja
mistä näitä hyväksikäyttäjiää riittää mistä näitä hyväksikäyttäjiää riittää
Ihana nainen Ihana nainen
Pyttipannu Brasilialaisittain Pyttipannu Brasilialaisittain
penis penis
tekee varmaan gutaa tekee varmaan gutaa
Tissit Tissit
pikkupasi pikkupasi
 439 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.03 MB, 1 tiedosto, 20.10.2020 22:38:25
[ + 6 | ]

Apocalypse

[48795] [apocalypse.jpg] [0.03 MB] [588x378] [] []
apocalypse.jpg

monikulttuuri

(8)  · 

maailmanloppu

(14)
21.10.2020 02:59:52
#401131 [+-] Piilota Suosittele

>>401099 USA on pahin syypää. Meni "pelastamaan" (lue hakeen ilmaista öljyä) Irakin ja ja laajensi sen Syyriaan. Jos mm. Saddam ja Gaddafi olis vielä vallassa ei euroopassa olis kuin pari somalia.

21.10.2020 03:53:08
#401143 [+-] Piilota Suosittele

>>401131

Elä viitti alentaa ittiäs sonjaksi vaan voit sanua nuo ihan omalla nimellä. Koska nää oot oikiassa. Kaikki meni euroopassa vituiksi ku jenkit ja britit (vähän ranskan tuella) rupes pistämään paskaks täysin tasapainosia vinkuneekerien maita. Ei vitussa ne ollu mittään kivoja kavereita, mutta ne piti ne alimman tason apinallahit kurissa. Nyt sitten on koko eurooppa täynnä terroristeja ja päitä katkotaan vähän väliä niin "ohhoh, miten se nyt näin, pitänee laittaa rahaa kotouttamiseen".

Jenkkipirut ja brittipirut kaikki vaan kavulle ja musulmaanit sitte saa silipua ne hengiltä. Sen jäläkeen silivotaan musulmaanit hengiltä. Tää koko paska leves kässiin nato-homojen kiimasta tuhota ne ainuat maholliset tasapainottavat tekijät ähälämimaissa.

[ 4 viestiä | ]