Ryssät.. Ryssät..
"Hyväntekeväisyys" "Hyväntekeväisyys"
Tekiä: Vumpalouska 11v Tekiä: Vumpalouska 11v
Venakkokopteri tipahtaa. Venakkokopteri tipahtaa.
Helvettiin siitä Helvettiin siitä
Se todellinen Freedom Convoy Se todellinen Freedom Convoy
säästä sähköä säästä sähköä
pommi apu pommi apu
Musk sammuttaa Teslat jos on väärä rotu ja väärä mielipide Musk sammuttaa Teslat jos on väärä rotu ja väärä mielipide
Rysän päältä Rysän päältä
paska perse pillu evangelion paska perse pillu evangelion
Tajuutteko? Tajuutteko?
Mä tapan koska mulla on nälkä. Ettekö tajua? Mä tapan koska mulla on nälkä. Ettekö tajua?
Ukraina vs Lähi-itä Ukraina vs Lähi-itä
neon hallitus evangelion neon hallitus evangelion
Zelensky muuttaa pian Miamiin Zelensky muuttaa pian Miamiin
putin ja lukashenka putin ja lukashenka
Velka on totta orjat. Te kuulutte suomen orjaluokkaan Velka on totta orjat. Te kuulutte suomen orjaluokkaan
Me kuollaan kaikki Me kuollaan kaikki
Repo luolaston viimeaikaisen käsittelyn jäljiltä Repo luolaston viimeaikaisen käsittelyn jäljiltä
Jep Jep
Matti ja Teppo- Mä joka päivä töitä teen Matti ja Teppo- Mä joka päivä töitä teen
kalifornian juoppo kalifornian juoppo
wonder woman wonder woman
 878 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.24 MB, 1 tiedosto, 15.09.2020 09:34:14
[ + 1 | ]

resilar

[47633] [tiedosto.jpg] [0.24 MB] [1259x947] [] []
tiedosto.jpg

resilaari

 · 

hallusinaatio

 · 

aku ankka

(269)
15.09.2020 10:48:15
#388685 [+-] Piilota Suosittele

300 mg dekstrometorfaania on aiheuttanut huumeriippuvaiselle aikuiselle toksisen psykoosin, johon liittyi hyperaktiivisuutta sekä näkö- ja kuuloharhoja.

15.09.2020 20:06:12
#388824 [+-] Piilota Suosittele

>>388691
No eiköhän sitä sillä haeta. Tulee mielee sellanen vitun kehitysvammanen sarjis jostain jeesus leiristä tms mis jäbä vetää sienii ja sitte käy ripuloimas ku vatta sekasin ja totee että "onneks en sentää hallusinoinu" tms. Sitte sil oliki hallut ja luuli olevanssa vessassa vaikka ripuloi kadulle. Tässä vaan voi miettiä, että kuka vittu haluaa vetää silokkeja vain sentakia että menee vatsa sekasin ja on onnellinen ettei päässy trippaa?

Vittu huhu, vähä sama ku puhutaan kannabiksen dekriminialisoinnista ni eihän sitä voi koska hUUme. On varmaa sitte sitä mieltä että alkoholinkin pitäs taas olla kiellettyä, koska alkoholi vissiin luokiteltiin sitte hUUmeeks kieltolain aikana sillä hUUme = laitoin päihde.

[ 4 viestiä | ]