Cyberpunk luolasto. Tuhnu. Cyberpunk luolasto. Tuhnu.
Can i have my gift now? Can i have my gift now?
Pölytys Pölytys
vedessä on kivaa :3 vedessä on kivaa :3
Paint joulukalenteri luukku 19 Paint joulukalenteri luukku 19
Resident Evil 3 Resident Evil 3
Damn autocorrect Damn autocorrect
Oskarista tulee insinööri Oskarista tulee insinööri
Pihvi Pihvi
Cheaters Cheaters
Tempparit Suomi Tempparit Suomi
Itsenäisyyspäivän paraati 2019 Itsenäisyyspäivän paraati 2019
Jekku 2 Jekku 2
vou vou
Peli alkaa. Peli alkaa.
joulun odotusta joulun odotusta
Hey Vince Hey Vince
akulla palaa päreet akulla palaa päreet
HAHAHA HAHAHA
Juustohampurilainen munalla ja maito mäyllä tovaritch Juustohampurilainen munalla ja maito mäyllä tovaritch
Ei tolla kyllä kuuhun mennä Ei tolla kyllä kuuhun mennä
kasa kasa
Jumalan poika Jumalan poika
Videokuvakommentti Videokuvakommentti
 946 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.37 MB, 1 tiedosto, 18.08.2020 00:02:23
[ + 15 - | ]

turvapaikan hakijat

[46607] [turvapaikan-hakijat.png] [0.37 MB] [450x571] [] []
turvapaikan-hakijat.png

maahanmuuttaja

(49)  · 

turvapaikanhakija

(7)  · 

paita

(64)
18.08.2020 00:18:21
#375840 [+-] Piilota Suosittele

:DD .. mä asun hesessä ja en oo missää kaupassa tai virastossa nähny hirveesti mamuja töissä paitsi itiksessä parissa paikassa mutta ykskään ei ollu tummaihoinen .. keksin myös mellunmäen pään nokkajunan uuden nimen .. se on selkeesti mamuvaunu .. kaikki mellunmäen kärkipäästä tulevista on mamuja melkeen ja loput tulee kontulan lidlin puolelta.. viimeks metrossa olin siinä vaunussa ainoa valkoihoinen ja siel hais ihan nahkasovalle ja kauhea kälätys

18.08.2020 06:23:30
#375865 [+-] Piilota Suosittele

>>375840 Viimeksi kun kävin tallinnan laivalla, niin näytti että päärautatieaseman ja terminaalin kaikki taksikuskit on arabeja tai neekereitä. Menin ja tulin asema-länsiterminaali välin ratikalla vaikka se onkin perseestä paluumatkalla lonkerokärryjen kanssa kun raitiovaunu on kuin sillipurkki, kun kaikki laivalta tulijat änkeää niihin. Mutta parempi niin kuin istua jonkun husu husseinin kyytiin joka vie rahat, haukkuu rasistiksi ja vittuilee kun et osannut käyttää hänen neekerikielelle säädettyä navia.

18.08.2020 06:37:06
#375870 [+-] Piilota Suosittele

Somaleita ei ole töissä kuin henkilökuljetus-alalla. Ei muualla heitä näy. Sen lisäksi tytöt pakotetaan ottamaan sairaanhoitoon liittyvää työtä. Muualle eivät oikein pääse. Toinen vaihtoehto on maahanmuuttajien puolesta tehtävään työhön.

Somalitoiminta ei lähde pois ellei somalimentaliteettiä oteta pois. Muutamaan hassuun jannuun olen törmännyt, joka on syntynyt suomessa ja on neekeri. Huumori suomalaisen ominaista versiota sekä toiminta. Haukkui kaikki somput lyttyyn. Kaikin puolin hyvä jannu.

18.08.2020 17:44:15
#376012 [+-] Piilota Suosittele

>>375840
Erottaisin toki matun mamusta.

Työkavereina itsellä puolalaisia, espanjalaisia, portugalilaisia, perulaisia, kiinalaisia, tshekkejä, slovakeja ja mistä lie tulleita ahkeria tyyppejä, joista osa haluaa talvella Lappiin laskettelemaan ja osa kesällä järven rannalla mökkeilemään. Osaavat kaikki vähintään ymmärtää Suomea, osa välttää puhumasta, mutta nämäkin kaverit esim. asiakkaiden kanssa asiakkaille tärkeät termit/sanat kyllä sanovat sitten suomeksi.

Maahantunkeutuja sen sijaan on sellainen kaveri, jonka väitetään olevan aito insinööri, mutta todellisuudessa tekee uuniin valkean ja hakkaa kirveellä kanaa kuoliaaksi olohuoneen parketilla.
Näitä kavereita yhdistävät tietyt lähtömaat, haluttomuus integroitua, haluttomuus oppia suomea, suuri halukkuus hengata vain ostarilla, suuri halukkuus saada ilmaista rahaa, suuri halukkuus tuoda kaikki mahdolliset toverit Suomeen ja erittäin suuri halukkuus tehdä terroritekoja suomalaisia kohtaan. Moni näistä myös tuntee suunnatonta vihaa Suomea ja suomalaisia kohtaan, kuten eräskin valehteleva taksikuski.

01.01.2021 20:37:50
#425864 [+-] Piilota Suosittele

https://www.ebay.com/itm/IMMIGRANTS-ARE-LIKE-SPERM-MILLIONS-GET-IN-BUT-ONLY-ONE-WORKS-retro-Funny-T-Shirt-/152209950805?redirect=mobile

[ 8 viestiä | ]