Karavaanari on kaikkien kaveri Karavaanari on kaikkien kaveri
Vidut - Ei Vidut - Ei
Tyypillinen vasemmistolainen Tyypillinen vasemmistolainen
Lord of the ... äh.. Lord of the ... äh..
Muhammad Ali selittää ryhmäytymisen minuutissa Muhammad Ali selittää ryhmäytymisen minuutissa
Kilpikonna Kilpikonna
Kokoomus! Kokoomus!
Volkkarin myyntiä Volkkarin myyntiä
tuli palo tuli palo
Ravut merimaisemassa Ravut merimaisemassa
Varoitus Varoitus
Hämmenyin siis runksin Hämmenyin siis runksin
Diskreetti Diskreetti
Valitse vahvin. Valitse viisain. Valitse Keijupuolue. Valitse vahvin. Valitse viisain. Valitse Keijupuolue.
Terveellinen smoothie Terveellinen smoothie
Hei Hei
Litran verran Litran verran
Hää o sus Hää o sus
vain pieni sammakko :3 vain pieni sammakko :3
Kotona juominen on turvallisempaa ei tarvii pelätä baariruusuja Kotona juominen on turvallisempaa ei tarvii pelätä baariruusuja
Mestari! Mestari! Mestari! Mestari! Mestari! Mestari!
Vivis toivottaa hyvää onnea naisten mm-jääkiekkojoukkueelle Vivis toivottaa hyvää onnea naisten mm-jääkiekkojoukkueelle
Tuntuu höpöltä Tuntuu höpöltä
Ei suunnitellut reittiänsä loppuun asti Ei suunnitellut reittiänsä loppuun asti
 881 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.36 MB, 1 tiedosto, 28.07.2020 17:22:03
[ + 6 - | ]

Bix Nood

[45640] [0.png] [0.36 MB] [1006x1120] [] []
0.png

bix nood

 · 

neekeri

(1430)
29.07.2020 09:01:47
#368850 [+1] Piilota Suosittele

PItääkö niiden huutaa vittu siihen puhelimeen? Kädet liikkuu samaa tahtii huudon kanssa. EI KUKAAN VITTU NÄE SITÄ SUN HUITOMISTA siellä toisessa päässä.

Ei kun huidon ihan siksi, että.... Oon enneki huitonu. Savannilla PITÄÄ HUUTAA, kun muutoin ei toista kuule. Yea... ywea

29.07.2020 21:11:13 | 21:11:29
#369006 [+1] Piilota Suosittele

>>368850
Se lähtee tuosta Italian tienoilta se hötkyily ja huitominen. Tarpeeks ku mennään etelään tai kaakkoon niin sen huitomisen lisäks tullee kurkkuääniä. Kai se on ähälämisteille ja nekruille käsittämätön asia, että siihen puhelimmeen ei kertakaikkiaan tarvi huutaa vaan voi puhua ihan asiallisesti. Vittu ku sais ujutettua semmosen äpin kaikkiin puhelimmiin, että se tuuttaa vitun kovan ja korkian äänen kajarista jos käyttäjän äänenvoimakkuus ylittää normaalin puheäänen.

[ 4 viestiä | ]