Tulit väärällä naapurustolle Tulit väärällä naapurustolle
sankari sankari
Man of culture Man of culture
Rikosimotusta vaan kehiin pitsan tilaajalle ja lähetille Rikosimotusta vaan kehiin pitsan tilaajalle ja lähetille
Kissat usa:n puolesta Kissat usa:n puolesta
Herää todellisuuteen Herää todellisuuteen
Päivittäinen lukkilanka Päivittäinen lukkilanka
syntymäpäiväsankari syntymäpäiväsankari
Ongelma ratkaistu Ongelma ratkaistu
Amerikkalaisia kummitusjuttuja Amerikkalaisia kummitusjuttuja
Vitun juutalaiset Vitun juutalaiset
Sport · 1h HE DID IT! OUR LORD AND SAVIOR! Sport · 1h HE DID IT! OUR LORD AND SAVIOR!
tupla-rae tupla-rae
C&H - Aikakone C&H - Aikakone
Pablo essobar Pablo essobar
#metoo #metoo
Disgusted Disgusted
Sakkelukki päivittäiseen lukkilankaan Sakkelukki päivittäiseen lukkilankaan
Poika ja ilves Poika ja ilves
Siinä sitä nähdään ettei raha tuo hyvää makua. Onhan tuo Lambo n Siinä sitä nähdään ettei raha tuo hyvää makua. Onhan tuo Lambo n
Lähtee partioimaan Lähtee partioimaan
Ei Ei
Ei vituttais Ei vituttais
vanha sarjis vanha sarjis
 557 näyttökertaa, 9 viestiä, 8.72 MB, 1 tiedosto, 23.07.2020 22:46:20
[ + 7 | ]

petaus apuri

[45450] [0.mp4] [8.72 MB] [640x800] [57.52s] [] []

petaus

 · 

apuri

23.07.2020 22:50:56 | 22:52:17
#367131 [+1] Piilota Suosittele

DAT AZZ!!!!!!

Mutta sitten kysymykseen:

Miksi pitää pedata? Siinä kuluu aivan helvetisti aikaa tommoseen turhaan touhuun. Heittää peiton ja päiväpeitteen sioihen päälle ja se on siinä. Ei siinä että niin ei saisi tehdä. Mietin vaan sitä ajan tuhlausta.

24.07.2020 01:34:01
#367196 [+-] Piilota Suosittele

No nymmää käsitän miks ämmillä kestää kaikessa aina niin saatanan kauan. Ne vitun kissat on aina tiellä. Katilta henki pois ja johan rupiaa akkaki joutumaan ihimisten aikoihin liikkeelle.

24.07.2020 13:34:58
#367315 [+-] Piilota Suosittele

>>367213
Koska muuten siitä tulee hullu kissanainen. Todellisuudessa tietenki se kissa vaan annettas jollekki muualle, mutta ämmälle vaan sanotaan että se on ny haudattuna tuolla pihan perällä. Oppiipahan olemaan ajoissa eikä enää ota kissaa vaan koiran, kuten kaikki normaalit ihimisetkin.

24.07.2020 23:47:10
#367483 [+-] Piilota Suosittele

>>367328
No sehän ny on ihan loogisesti ymmärrettävä elukka: kakkapylly pyyhitään ja sitten kattotaan omistajia surusilmillä. Sitten jos rupiat kirroilemmaan, niin koira mennee korvat ja häntä luimussa johonki piiloon. Kissa puolestaan näyttää sulle persesilimäänsä ja vielä ruikkauttaa naamalles persenesteet. Muah!

[ 9 viestiä | ]