Molemmat jutut aika "..." Molemmat jutut aika "..."
Kaikki sujui odotettua börheämmin :3 Kaikki sujui odotettua börheämmin :3
Jonkinlainen mielisairaus tuokin Jonkinlainen mielisairaus tuokin
Leijonakuningas Leijonakuningas
Karatella auto ilmaan Karatella auto ilmaan
Li Andersson saa banaania Li Andersson saa banaania
Ruokakameleontti Ruokakameleontti
Paskaa palvelua Paskaa palvelua
Mehu apu Mehu apu
Ihana nainen Ihana nainen
Colgate Colgate
Tattoo Idea Tattoo Idea
Viidakon kuningas Viidakon kuningas
kjeh kjeh
Liisa jaakonsaari meni trolliin Liisa jaakonsaari meni trolliin
Perkele Perkele
Aina voi ottaa vielä yhden Aina voi ottaa vielä yhden
Oi mait! Wot you lookint at?! Oi mait! Wot you lookint at?!
Sturmwehr-Wie ein Held Sturmwehr-Wie ein Held
Kunnon pusu Kunnon pusu
Älkää menkö Älkää menkö
suosittu burka suosittu burka
>holy >roman >empire >holy >roman >empire
tissit tissit
 643 näyttökertaa, 4 viestiä, 5.74 MB, 1 tiedosto, 15.07.2020 02:01:04
[ + 3 - | ]

Hjallis ja lukihäiriö

[45154] [tiedosto.mp4] [5.74 MB] [400x224] [335.34s] [] []

hjallis

 · 

lukihäiriö

15.07.2020 02:54:37
#364994 [+-] Piilota Suosittele

>>364986
En vasiten tykkää Hjalliksesta, mutta jos puhhuu asiaa niin sillon sitä pittää arvostaa ainakin siinä asiassa.

Mutta semmosiahan ne vihervasemmistolaiset tuppaa olemaan, että nauretaan ja vittuillaan kaikille kaikesta mahollisesta, mutta sitten itketään ja kilijutaan ku joku sannoo niille vähän poikkitelosesti. Vihervassarit on autisteja jotka tällä naurettavalla kampanjallaan vaan petaa itelleen kiikkuja lyhyillä naruilla. Kyllä se vuan on niin, että paras vihervassari on kolomen jalan syvvyyessä sikalan perustuksissa.

15.07.2020 04:04:32
#365004 [+-] Piilota Suosittele

>>364995
No voi helevetti. Kiitos kiitos. Kiitos teille kaikille. Haluaisin kiittää ystäviäni, tukijoitani, sisäkköä sekä myös kasvattisisäkköäni joka aina välillä helpotti oloani myös epäortodoksisten konstien kautta, sekä myös manageriani, lähikaupan myyjää joka möi mulle kerran korin gepardia vaikka kello oli jo minuutin yli ysin, isännöitsijää, roskakuskia ja kaikkia muitakin jotka nyt ylipäätään ovat olleet olemassa. Kiitos kaikille, rakkautta ja rauhaa.

ps. En voinu kuitenkaan eettisistä syistä hyväksyä sitä sun plussaa niin lähetin sen takas sulle. Kattos, vain Jumala voi plussata mua. Tai mutta jos puhutaan vaikka pussaamisesta niin kysy Nakulta lupa niin tiiä vaikka pääsisit poskiastelle, tuleva salakavala lihanpiilottajaiseni :3

[ 4 viestiä | ]