Kun painovoima ei riitä ripputisseihin Kun painovoima ei riitä ripputisseihin
Like a cock of the shitpile Like a cock of the shitpile
Retarded Retarded
Jytkyt patit Jytkyt patit
Adoptoi apina Adoptoi apina
Kaljaa Kaljaa
Testicla. Testicla.
Bailabaila! Bailabaila!
nannaa nannaa
ööööööööööööööö ööööööööööööööö
Kumi unohtu Kumi unohtu
Esa Mäkinen - the lokinkivittäjä Esa Mäkinen - the lokinkivittäjä
Henki toteuttaa Henki toteuttaa
Haluatko miljonääriksi Haluatko miljonääriksi
Thoughts and prayers Thoughts and prayers
Bravuuri Bravuuri
Historian valkopesun synty Historian valkopesun synty
Lastenkirja Lastenkirja
kjeh kjeh
hyvä laatikotta hyvä laatikotta
Ken tietä etsii Ken tietä etsii
Arcturus - Ad Astra [VIDEO] Arcturus - Ad Astra [VIDEO]
Tarvitsinkin juuri uutta palloa Tarvitsinkin juuri uutta palloa
Kusipää enkeli Kusipää enkeli
 828 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.2 MB, 1 tiedosto, 06.01.2018 18:40:24
[ + 7 | ]

Toteuta tahtoni

[4843] [BGKKmx5.jpg] [0.2 MB] [700x2020] [] []
BGKKmx5.jpg

sarjis

(62)  · 

muna

(127)  · 

kultamuna

 · 

toive

(5)
07.01.2018 05:37:41
#17008 [+-] Piilota Suosittele

16920 nussi omaa naamaasi jos ei ole linkkiä. muutenkin täällä on vain 10 sivua paskaa mediasivulla, eikä minkäänlaista repost-politiikkaa. luolasto kaipaa vielä monen tyyppisiä parannuksia

07.01.2018 16:43:04
#17099 [+-] Piilota Suosittele

17025 Täytyy olla todella alhaiset standardit jos meikäläisen mutsiin kehtaa koskea.


Mutta mediasivuja on vain 10, joten en pidä itse tätä repostina. Tätä on ns. imgur-logiikka :D (imgurissa tosin on repost-botti joka kommenteissa kertoo miten pitkään täysin saman kuvan viime postaamisesta on) Toki olen postannut tämän aiemminkin, ja pyrin välttämään saman median monta kertaa tunkemista palveluun, mutta en totta puhuakseni muista 100% kaikista medioista ja tarkistan vain toisinaan profiilin kautta onko mulla sitä vielä vai ei. Silloinkin vain oman. Virheitä siis tulee tapahtumaan.

En nappulointiaikoinanikaan kovin paljoa tarkistellut, sillä luotin minua tunnollisempiin ihmisiin ja repost-bottiin jotka kertoivat minulle kyllä jos yritin repoilla. Oon kyllä harkinnu muuttavani paskanjakotaktiikoitani siten etten hae kaikkea vain yhdestä paikkaa. Uskon tän myös auttavan suuresti yleiseen laatuun... tai voi olla että porukka tahtoo sittenkin vain nähdä tissejä. Silloin mulla ei ole paljoa jaettavaa, koska en paljoa katselemaani pornoa jakele

07.01.2018 16:51:02
#17104 [+-] Piilota Suosittele

17102 Aaaa. No siinä tapauksessa syytöstelen koodia. Toi on tapahtunut aiemminkin. Tapahtuu siten että laittaa lähettämään ja sit "jotain tapahtuu". Se tulee kahtena.


No, oli kuitenkin kiva että pidit äidillenikin jotain aktiviteettia. Se on niin kovin yksinäinen.

[ 6 viestiä | ]