Faktaa Faktaa
Chuck Norris ei ole mikään super mario Chuck Norris ei ole mikään super mario
How to poop at a party How to poop at a party
pettynyt kimi pettynyt kimi
Goatse Goatse
Jos MGS V olisi 80-luvun tv-sarja Jos MGS V olisi 80-luvun tv-sarja
Newborn thot Newborn thot
Rupee kämppä viilenemään Rupee kämppä viilenemään
Korvamato Korvamato
Minun! Minun!
Idiootti Idiootti
Hitler Mussolini Hitler Mussolini
Ikuinen Gehennan liekki Ikuinen Gehennan liekki
Pertsan järki Pertsan järki
Matthew & Tepphew - workaholic Matthew & Tepphew - workaholic
Hapsin googlehaut Hapsin googlehaut
Vahdinvaihto Vahdinvaihto
Ikävä kyllä Ikävä kyllä
A room with a view - Fawlty Towers A room with a view - Fawlty Towers
Ylipaino on ylivoimaa Ylipaino on ylivoimaa
ruåtsin vihervasemmisto väläyttää ruåtsin vihervasemmisto väläyttää
Muutama haikara! Muutama haikara!
Kiina vs. USA Kiina vs. USA
Läskiys Amerikassa Läskiys Amerikassa
 900 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.2 MB, 1 tiedosto, 06.01.2018 18:40:24
[ + 7 | ]

Toteuta tahtoni

[4843] [BGKKmx5.jpg] [0.2 MB] [700x2020] [] []
BGKKmx5.jpg

sarjis

(63)  · 

muna

(130)  · 

kultamuna

 · 

toive

(5)
07.01.2018 05:37:41
#17008 [+-] Piilota Suosittele

16920 nussi omaa naamaasi jos ei ole linkkiä. muutenkin täällä on vain 10 sivua paskaa mediasivulla, eikä minkäänlaista repost-politiikkaa. luolasto kaipaa vielä monen tyyppisiä parannuksia

07.01.2018 16:43:04
#17099 [+-] Piilota Suosittele

17025 Täytyy olla todella alhaiset standardit jos meikäläisen mutsiin kehtaa koskea.


Mutta mediasivuja on vain 10, joten en pidä itse tätä repostina. Tätä on ns. imgur-logiikka :D (imgurissa tosin on repost-botti joka kommenteissa kertoo miten pitkään täysin saman kuvan viime postaamisesta on) Toki olen postannut tämän aiemminkin, ja pyrin välttämään saman median monta kertaa tunkemista palveluun, mutta en totta puhuakseni muista 100% kaikista medioista ja tarkistan vain toisinaan profiilin kautta onko mulla sitä vielä vai ei. Silloinkin vain oman. Virheitä siis tulee tapahtumaan.

En nappulointiaikoinanikaan kovin paljoa tarkistellut, sillä luotin minua tunnollisempiin ihmisiin ja repost-bottiin jotka kertoivat minulle kyllä jos yritin repoilla. Oon kyllä harkinnu muuttavani paskanjakotaktiikoitani siten etten hae kaikkea vain yhdestä paikkaa. Uskon tän myös auttavan suuresti yleiseen laatuun... tai voi olla että porukka tahtoo sittenkin vain nähdä tissejä. Silloin mulla ei ole paljoa jaettavaa, koska en paljoa katselemaani pornoa jakele

07.01.2018 16:51:02
#17104 [+-] Piilota Suosittele

17102 Aaaa. No siinä tapauksessa syytöstelen koodia. Toi on tapahtunut aiemminkin. Tapahtuu siten että laittaa lähettämään ja sit "jotain tapahtuu". Se tulee kahtena.


No, oli kuitenkin kiva että pidit äidillenikin jotain aktiviteettia. Se on niin kovin yksinäinen.

[ 6 viestiä | ]