Ram Ranch 7 Ram Ranch 7
Kurks :3 Kurks :3
Whee! Whee!
Mustamaija Mustamaija
mene töihin mene töihin
PROFEETTA PAAVON USKOON TULO :D :DD PROFEETTA PAAVON USKOON TULO :D :DD
Kaverille kans Kaverille kans
Honey Nut Gestapos Honey Nut Gestapos
Elämän suurimmat esteet Elämän suurimmat esteet
Eipä kestä Eipä kestä
Hipsteri ja käsityömämmi Hipsteri ja käsityömämmi
Saalistaja Saalistaja
Muistakaa suojata liitoksenne kosteudelta Muistakaa suojata liitoksenne kosteudelta
Siisti kuntopyörä Siisti kuntopyörä
Voi ei Voi ei
Pasi ja Anssi Pasi ja Anssi
Lambit bää bää Lambit bää bää
kyrvänveistelyä kyrvänveistelyä
Ettäs tiedätte Ettäs tiedätte
:) (Mora) :) (Mora)
Vittu Vittu
feels good man feels good man
Yhtä paljon ilmaa kuin aivojen tilalla Yhtä paljon ilmaa kuin aivojen tilalla
Pelikaveri Pelikaveri
 970 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.2 MB, 1 tiedosto, 06.01.2018 18:40:24
[ + 7 | ]

Toteuta tahtoni

[4843] [BGKKmx5.jpg] [0.2 MB] [700x2020] [] []
BGKKmx5.jpg

sarjis

(63)  · 

muna

(132)  · 

kultamuna

 · 

toive

(5)
07.01.2018 05:37:41
#17008 [+-] Piilota Suosittele

16920 nussi omaa naamaasi jos ei ole linkkiä. muutenkin täällä on vain 10 sivua paskaa mediasivulla, eikä minkäänlaista repost-politiikkaa. luolasto kaipaa vielä monen tyyppisiä parannuksia

07.01.2018 16:43:04
#17099 [+-] Piilota Suosittele

17025 Täytyy olla todella alhaiset standardit jos meikäläisen mutsiin kehtaa koskea.


Mutta mediasivuja on vain 10, joten en pidä itse tätä repostina. Tätä on ns. imgur-logiikka :D (imgurissa tosin on repost-botti joka kommenteissa kertoo miten pitkään täysin saman kuvan viime postaamisesta on) Toki olen postannut tämän aiemminkin, ja pyrin välttämään saman median monta kertaa tunkemista palveluun, mutta en totta puhuakseni muista 100% kaikista medioista ja tarkistan vain toisinaan profiilin kautta onko mulla sitä vielä vai ei. Silloinkin vain oman. Virheitä siis tulee tapahtumaan.

En nappulointiaikoinanikaan kovin paljoa tarkistellut, sillä luotin minua tunnollisempiin ihmisiin ja repost-bottiin jotka kertoivat minulle kyllä jos yritin repoilla. Oon kyllä harkinnu muuttavani paskanjakotaktiikoitani siten etten hae kaikkea vain yhdestä paikkaa. Uskon tän myös auttavan suuresti yleiseen laatuun... tai voi olla että porukka tahtoo sittenkin vain nähdä tissejä. Silloin mulla ei ole paljoa jaettavaa, koska en paljoa katselemaani pornoa jakele

07.01.2018 16:51:02
#17104 [+-] Piilota Suosittele

17102 Aaaa. No siinä tapauksessa syytöstelen koodia. Toi on tapahtunut aiemminkin. Tapahtuu siten että laittaa lähettämään ja sit "jotain tapahtuu". Se tulee kahtena.


No, oli kuitenkin kiva että pidit äidillenikin jotain aktiviteettia. Se on niin kovin yksinäinen.

[ 6 viestiä | ]