Halkaistaan kodittomat Halkaistaan kodittomat
Reposti nappulasta: Wlizer (=raappasku) Reposti nappulasta: Wlizer (=raappasku)
Luolastosta keskustelua eräällä toisella sivustolla 🤗 Luolastosta keskustelua eräällä toisella sivustolla 🤗
Kyösti remppailee Kyösti remppailee
Lapsen suusta totuus Lapsen suusta totuus
Näkökulma Näkökulma
Slayjer sauhuttelee Slayjer sauhuttelee
sokea autoilia sokea autoilia
austraaliamaalainen lusikkaongelma austraaliamaalainen lusikkaongelma
niggasaki niggasaki
tippuuko? tippuuko?
Kuin kaksi marjaa :3 Kuin kaksi marjaa :3
sininen valo taivaalla 2019 sininen valo taivaalla 2019
Nyt on insinöörityö ihan nintendo Nyt on insinöörityö ihan nintendo
Das Boot Das Boot
Ole tarkka...OTA PIRKKA! Ole tarkka...OTA PIRKKA!
hauskoja tapahtumia,hyppy ja heittoleikki :3 hauskoja tapahtumia,hyppy ja heittoleikki :3
Öitä Öitä
:3~ :3~
tärkeitä kuvia tärkeitä kuvia
erittäin tasapainoista taiturointia :3 erittäin tasapainoista taiturointia :3
hannu sedän sydän huolet hannu sedän sydän huolet
kesätyllerö kesätyllerö
On aika pelata On aika pelata
 834 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.2 MB, 1 tiedosto, 06.01.2018 18:40:24
[ + 7 | ]

Toteuta tahtoni

[4843] [BGKKmx5.jpg] [0.2 MB] [700x2020] [] []
BGKKmx5.jpg

sarjis

(62)  · 

muna

(127)  · 

kultamuna

 · 

toive

(5)
07.01.2018 05:37:41
#17008 [+-] Piilota Suosittele

16920 nussi omaa naamaasi jos ei ole linkkiä. muutenkin täällä on vain 10 sivua paskaa mediasivulla, eikä minkäänlaista repost-politiikkaa. luolasto kaipaa vielä monen tyyppisiä parannuksia

07.01.2018 16:43:04
#17099 [+-] Piilota Suosittele

17025 Täytyy olla todella alhaiset standardit jos meikäläisen mutsiin kehtaa koskea.


Mutta mediasivuja on vain 10, joten en pidä itse tätä repostina. Tätä on ns. imgur-logiikka :D (imgurissa tosin on repost-botti joka kommenteissa kertoo miten pitkään täysin saman kuvan viime postaamisesta on) Toki olen postannut tämän aiemminkin, ja pyrin välttämään saman median monta kertaa tunkemista palveluun, mutta en totta puhuakseni muista 100% kaikista medioista ja tarkistan vain toisinaan profiilin kautta onko mulla sitä vielä vai ei. Silloinkin vain oman. Virheitä siis tulee tapahtumaan.

En nappulointiaikoinanikaan kovin paljoa tarkistellut, sillä luotin minua tunnollisempiin ihmisiin ja repost-bottiin jotka kertoivat minulle kyllä jos yritin repoilla. Oon kyllä harkinnu muuttavani paskanjakotaktiikoitani siten etten hae kaikkea vain yhdestä paikkaa. Uskon tän myös auttavan suuresti yleiseen laatuun... tai voi olla että porukka tahtoo sittenkin vain nähdä tissejä. Silloin mulla ei ole paljoa jaettavaa, koska en paljoa katselemaani pornoa jakele

07.01.2018 16:51:02
#17104 [+-] Piilota Suosittele

17102 Aaaa. No siinä tapauksessa syytöstelen koodia. Toi on tapahtunut aiemminkin. Tapahtuu siten että laittaa lähettämään ja sit "jotain tapahtuu". Se tulee kahtena.


No, oli kuitenkin kiva että pidit äidillenikin jotain aktiviteettia. Se on niin kovin yksinäinen.

[ 6 viestiä | ]