Hikage Hikage
paskaa paskaa
Kikkeli-Mikko Kikkeli-Mikko
Unelomojen lupu setä Unelomojen lupu setä
Pyöräilyä Pyöräilyä
Jussi Jussi
Touhou Skinirensen Touhou Skinirensen
kaikki on ylösalaisin :3 kaikki on ylösalaisin :3
Sam Hyde Sam Hyde
titaanien taistelu titaanien taistelu
Totuus paljastettu Totuus paljastettu
Natsi-varusteita Natsi-varusteita
laskuvarjohyppy laskuvarjohyppy
Outoa kahvia Outoa kahvia
Käkikello Käkikello
not amused <:3 not amused <:3
Persmonni Persmonni
Breivik Breivik
neekerit neekerit
Tuni-ukko Tuni-ukko
nyt on pahat mielessä >:3 nyt on pahat mielessä >:3
koiro vähän härnää :> koiro vähän härnää :>
pirtelö tai joku pirtelö tai joku
toisia hiukan vaan avustetaan voittamaan toisia hiukan vaan avustetaan voittamaan
 835 näyttökertaa, 13 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 20.06.2020 14:04:27
[ + 4 - | ]

Veganismi: Aliravitsemuksen ruumiillistuma


epitome

 · 

malnourishment

 · 

vegan

(11)
20.06.2020 14:44:15
#357324 [+-] Piilota Suosittele

>>357322 mun sisko myös, eikai meillä oo sama sisko? ;) en oo nähny sitä tosin vähään aikaan että en tiiä miltä näyttää, pahinta mun siskossa on se että se tuputtaa semmosta faktaa äitillemme että proteiini on pahasta ja kaikkea semmosta tietääkseni ja silläkin alkaa olemaan jo ikää jonki verran

20.06.2020 14:54:00
#357329 [+-] Piilota Suosittele

>>357324
Ei taida olla sama? :D
Mun sisko ei varsinaisesti muille tuputa omaa paskaansa, vaan poikaystävälleen. Jouluna se olis halunnu et kinkusta olis luovuttu mut ei menny läpi onneks. Olis vituttanu, ja olisin ostanu yksin oman kinkun ja syöny sen sitte yksinää ilman muita :D
Sillä todettii MS-tauti pari vuotta sitte ja se on siis alle 40v, ja luki jostain että vegaanidieetti auttais hidastamaa taudin kulkua. Ei mitää tietoa että onko tosi. Ehdotin että kokeilee cbd-öljyä, ku luin ite että se on auttanu ilmeisesti moniinkin asioihin ihmisen kehossa.

20.06.2020 15:09:15
#357333 [+-] Piilota Suosittele

>>357332 oon samaa mieltä että hampusta täytyis itessään tehä lisää tutkimuksia, se on ollu vähän niiku joku taboo monenki kansan keskuudessa mielestäni ihan turhaan

20.06.2020 21:03:20
#357525 [+-] Piilota Suosittele

Jos joku haluaa tappaa ittensä näläkään niin siitä vaan, kuhan ei pakota muita siihen sekopäisyyteensä. Onhan niitä hihhuleita jotka tappaa vauvansa tai lemmikkinsä, kun ovat tarpeeksi sekaisin.

20.06.2020 21:17:48
#357535 [+-] Piilota Suosittele

Tästä tuli nyt kun katoin mieleen, saakohan multivitasta, omegasta, ja b-vitamiinilisästä kaiken jos ei syö hedelmiä eikä juurikaan salaattia.

[ 13 viestiä | ]