Painipatsas Painipatsas
Kun on tarpeeksi rohkea niin... Kun on tarpeeksi rohkea niin...
Hörppistä Hörppistä
Äänikirja - Saatana saapuu Moskovaan osa 1 Äänikirja - Saatana saapuu Moskovaan osa 1
Tyypillinen suomalainen Tyypillinen suomalainen
Puhu kädelle Puhu kädelle
Että niin. Että niin.
M'ugman M'ugman
Rick hentai Rick hentai
Joo Joo
Mad Max Mad Max
kauhea peto :3 kauhea peto :3
iloinen :> iloinen :>
Böllöt Böllöt
Stop stealing our Fucking signs. Stop stealing our Fucking signs.
Naisten euro Naisten euro
Demars gona demar Demars gona demar
Videokuvakommentti Videokuvakommentti
Huonoa työtä Huonoa työtä
Perjantai Perjantai
Are you serious? Are you serious?
Tietä, täältä tulloo Tietä, täältä tulloo
Tyynysota Tyynysota
Danger Seekers Danger Seekers
 970 näyttökertaa, 13 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 20.06.2020 14:04:27
[ + 4 - | ]

Veganismi: Aliravitsemuksen ruumiillistuma


epitome

 · 

malnourishment

 · 

vegan

(11)
20.06.2020 14:44:15
#357324 [+-] Piilota Suosittele

>>357322 mun sisko myös, eikai meillä oo sama sisko? ;) en oo nähny sitä tosin vähään aikaan että en tiiä miltä näyttää, pahinta mun siskossa on se että se tuputtaa semmosta faktaa äitillemme että proteiini on pahasta ja kaikkea semmosta tietääkseni ja silläkin alkaa olemaan jo ikää jonki verran

20.06.2020 14:54:00
#357329 [+-] Piilota Suosittele

>>357324
Ei taida olla sama? :D
Mun sisko ei varsinaisesti muille tuputa omaa paskaansa, vaan poikaystävälleen. Jouluna se olis halunnu et kinkusta olis luovuttu mut ei menny läpi onneks. Olis vituttanu, ja olisin ostanu yksin oman kinkun ja syöny sen sitte yksinää ilman muita :D
Sillä todettii MS-tauti pari vuotta sitte ja se on siis alle 40v, ja luki jostain että vegaanidieetti auttais hidastamaa taudin kulkua. Ei mitää tietoa että onko tosi. Ehdotin että kokeilee cbd-öljyä, ku luin ite että se on auttanu ilmeisesti moniinkin asioihin ihmisen kehossa.

20.06.2020 15:09:15
#357333 [+-] Piilota Suosittele

>>357332 oon samaa mieltä että hampusta täytyis itessään tehä lisää tutkimuksia, se on ollu vähän niiku joku taboo monenki kansan keskuudessa mielestäni ihan turhaan

20.06.2020 21:03:20
#357525 [+-] Piilota Suosittele

Jos joku haluaa tappaa ittensä näläkään niin siitä vaan, kuhan ei pakota muita siihen sekopäisyyteensä. Onhan niitä hihhuleita jotka tappaa vauvansa tai lemmikkinsä, kun ovat tarpeeksi sekaisin.

20.06.2020 21:17:48
#357535 [+-] Piilota Suosittele

Tästä tuli nyt kun katoin mieleen, saakohan multivitasta, omegasta, ja b-vitamiinilisästä kaiken jos ei syö hedelmiä eikä juurikaan salaattia.

[ 13 viestiä | ]