abraham jihad kosolan imaami look abraham jihad kosolan imaami look
Lepuuttaa jalkojaan Suomen ylängöllä Lepuuttaa jalkojaan Suomen ylängöllä
Vai että hameväki armeijaan? Vai että hameväki armeijaan?
Alena Ostanova Alena Ostanova
moi :3 moi :3
Sonja vauhdissa Sonja vauhdissa
kaikki alas vain :3 kaikki alas vain :3
Aina käy näin Aina käy näin
Tohtori olen CIA Tohtori olen CIA
Moottoriurheilijan päiväretki Moottoriurheilijan päiväretki
Eväät mukaan Eväät mukaan
HEIL! HEIL!
kivapuhetta kerrassaan kivapuhetta kerrassaan
Gondolan alakouluajat Gondolan alakouluajat
Just a tip for the wedding night, my dear Just a tip for the wedding night, my dear
kyösti kyösti
Poikani... kun synnyit, puut kuiskivat nimeäsi... Gondola Poikani... kun synnyit, puut kuiskivat nimeäsi... Gondola
Huutista Huutista
Herrasmies ei pidä lukua Herrasmies ei pidä lukua
junsin hatujasset junsin hatujasset
hehe hehe
Löytyi Löytyi
vessa täynnä porukkaa vessa täynnä porukkaa
Peppukipu Peppukipu
 832 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.89 MB, 1 tiedosto, 19.06.2020 16:28:52
[ + 4 | ]

Rissotto marinaara

[44448] [riidelty-risotto-tva.jpg] [0.89 MB] [744x9018] [] []
riidelty-risotto-tva.jpg

riita

(17)  · 

risotto

 · 

resepti

(17)  · 

feissarimokat

(147)  · 

facebook

(181)
20.06.2020 00:12:10
#357141 [+-] Piilota Suosittele

Tässä nähhään minkälainen ajatuksen kuluku naisilla on. Toiset, eli sivistyneemmät, osaa peittää ja pysyä hilijasena, mutta sitten kotona reuhaavat ukoilleen ja kavereilleen. Kirjottavat päiväkirjaansa, että joku hiivaviiva kehtas sanua riisiä väärällä nimellä. Miesten kokkiryhymässä olis vaan sanottu, että kattokaa ny mitä tein. Oli muuten hyvvää ja ois tullu peukku tai pari. Vielä vuosikausienki päästä nuilla kommentoijilla pyörii mielessä tuo episoodi eivätkä saa unta iltasin. Sitte yhtäkkiä, joskus seittemän vuojen päästä ne herättää äijjän siitä vierestä ja kysyy, että tajuakko nää mikä ero on riisillä ja riisillä? Äijä siinä unenpöpperöissää, että mitä vittua? Akka suuttuu ja alottaa mykkäkoulun. Kyllä se on niin, että kaikki te miespuoliset pärijäisitte helevetin palijon helepommin elämässä jos vaan alakasitte hommoiksi. Siinä saatte sitte pittää pierukilipailuja ja se kumpi pieree pitempään saa ottaa toisen ekana.

20.06.2020 01:39:00 | 01:42:00
#357180 [+-] Piilota Suosittele

Eniten rasittaa patologiset valehtelijat, jotka täysin merkityksettömistä asioista valehtelee ja ei edes osaa valehdella uskottavasti. Itsekkin aina kun teen ruokaa soitan paikalle etnistä alkuperää edustavan ystäväni, joka sitten kuvaa ja päivittää facebook sivuilleni asiasta ja keksii annokselle oman etnisyytensä mukaisen nimen, joka ei liity kyseiseen annokseen.

20.06.2020 17:15:24
#357377 [+-] Piilota Suosittele

>>357180
etnisyytensä mukaisen nimen, joka ei liity kyseiseen annokseen

Siin on muuten hyvä idea. Nimi voi tarkoittaa vaikka kasaa paskaa jollain kielellä, mutta jos nimen antaa arabi tai muu, se tarkoittaa herkkua. Kannattaa ilmoittaa kuka kuvan on ottanut. Vaikka Abrahim Shal-Shaiba, jos kaverisi ei pääse paikalle.

[ 6 viestiä | ]