Koronarokotus Koronarokotus
Koronapotilaatko yliedustettuina? Tehohoitopaikkojako ei riitä? Koronapotilaatko yliedustettuina? Tehohoitopaikkojako ei riitä?
Ano pitää omiakin juttujaan paskana Ano pitää omiakin juttujaan paskana
pylly pylly
sauna ja tissit sauna ja tissit
Sinne siis Sinne siis
Kiteellä Kiteellä
Ismo Ismo
happy new year fuckers... happy new year fuckers...
Muistatteko tämän tapauksen Muistatteko tämän tapauksen
Seksipupusilleni tiedoksi Seksipupusilleni tiedoksi
Tekaisin hatsapurin Tekaisin hatsapurin
Nikola Tesla Nikola Tesla
Estonistaja Estonistaja
Juutalaisten luvattu maa Juutalaisten luvattu maa
elämänkarhu elämänkarhu
E-sana E-sana
Kuka vaihtaa sinunkin vaipat vanhuksena? Kuka vaihtaa sinunkin vaipat vanhuksena?
Nap Time! Nap Time!
Gängsta kovis Gängsta kovis
Muutos Muutos
Pekka Virta Pekka Virta
90250 90250
Hot dogs Hot dogs
 655 näyttökertaa, 3 viestiä, 0.59 MB, 1 tiedosto, 16.06.2020 11:37:01
[ + 4 | ]

Halla-aho ja kootut selitykset 1

[44337] [0.png] [0.59 MB] [570x712] [] []
0.png

totuus kiihottaa

22.06.2020 12:47:42 | 12:49:04
#357922 [+1] Piilota Suosittele

>>357918
Sittemmin tuli eteen tällainen tiedote, jossa on linkki PDF-tiedostoon:
http://jukkahankamaki.blogspot.com/2020/06/totuus-kiihottaa-tiedote.html

En ole itse töiden vuoksi ehtinyt lukemaan, mutta nyt kun alkoi loma ja viimeiset työt saa pois, niin ehkä sitten voisi olla aikaa. Kaiketi 11 ja 12 luvut siis pitäisi ainakin lukea. Toisaalta ehkä silti aika menee ennemmin siihen, että yrittää autokonseptiesitystä eräälle autovalmistajalle viilata ja tyrkytellä.

22.06.2020 12:54:49 | 12:57:29
#357923 [+-] Piilota Suosittele

>>357918
Nope. En jaa minulla olevaa kappaletta, koska se on tekijäsuojattu, eli vain tekijällä ja ensimmäisillä sivuilla virallisiksi jakelijoiksi mainitut tahot voivat sitä jakaa.

Kaiken tämän ja myös tarkemmat perustelut olen sinulle jo aiemmin kertonut. Ei ole minun probleemani jos kapasiteettisi ei riitä käsittämään.

Luitko muuten tuota tekstiä jonka Chimera linkkasi? Oletko lukenut yhtään Hankamäen kirjoittamaa blogitekstiä? Ilmeisesti et. Jos olisit, et vinkuisi siitä että en jaa kirjaa ;)

ps. Jos et tiedä mitä eroa on sillä että jakaa itse teoksen, tai levittää linkkiä jonka kautta joku toinen teosta jakaa, niin voin selittää asian sinulle.

[ 3 viestiä | ]