Muistaako kukaan? Muistaako kukaan?
Wolttineekeri Wolttineekeri
Ei saatan... Ei saatan...
Koira riehuu Koira riehuu
Kun persulilta kysytään muusta kun maahanmuutosta Kun persulilta kysytään muusta kun maahanmuutosta
Prups Prups
Alko Alko
Kisse Kisse
pier pier
Panomies Panomies
Kissan päivät Kissan päivät
Oho kortteja, ennennäkemätöntä fox newsiltä Oho kortteja, ennennäkemätöntä fox newsiltä
Yhyy väkivaltaa Yhyy väkivaltaa
Uliälylumiuala MINUN LONKERO ULIAAA Uliälylumiuala MINUN LONKERO ULIAAA
Maailman ihanin valtio Maailman ihanin valtio
pizza pizza
kurkkii ikkunasta kurkkii ikkunasta
Perjantai Perjantai
Kuinka saadaan mielekäs lopputulos vaaleissa itäeurooppalaisitta Kuinka saadaan mielekäs lopputulos vaaleissa itäeurooppalaisitta
Polkupyörän suuntavilkku #2 Polkupyörän suuntavilkku #2
suvi teräsniskan uusi kampaus suvi teräsniskan uusi kampaus
Lezginka Lezginka
Vegaanit yay! Vegaanit yay!
Maskipsykoosi Espoossa Maskipsykoosi Espoossa
 537 näyttökertaa, 3 viestiä, 0.81 MB, 1 tiedosto, 04.06.2020 18:36:00
[ + 6 - | ]

Pakko toimia

[43879] [tiedosto.png] [0.81 MB] [598x596] [] []
tiedosto.png

doomed

 · 

relationship

 · 

baby

(15)  · 

vauva

(108)  · 

vesisäiliö

 · 

vuotaa

 · 

parisuhde

(9)  · 

two idiots

04.06.2020 22:49:30
#350628 [+-] Piilota Suosittele

"Isi ja äiti oli sillee, että ku temppareiden jälkee, ku oltii siellä,nii sillai ei löydetty enää yhteyttä, nii aateltii, et sillee tehää lapsi, jos suhde paranis ja löytys tiäätsä sillee yhteys. No ei löytyny, vaa isäs lemppas mut ku olin 5. Kuulla raskaana ku olin kauhee läski. Mäki sit annoin sut sillee lastenkotii heti ku synnyit, koska olin ihan down, enkä ollu valmis. Onnex löysin Miken sillai 3kk sun luovutuksen jälkee, oltii nii samallaisii, etsä tajuu"

05.06.2020 21:38:43
#351122 [+-] Piilota Suosittele

Nähtiin yhel keikal ja sitte nussittii ja aamulla jo toisiamme vihattii, mutta Raamatussa sanotaan x ei oo y niin sitte synnytettiin nää meijjän viitoset ja vaikka Esa muutti jo Thaimaahan heti seuraavana keskiviikkona nii kyllä mää siltä vedätän ne rahat, ku miten mä ny muuten sit eläisin? Mul o sentään neljä lasta. Hä, ai viis? No sehän o viiskymppii sit enemmän kuussa. Emmä kyl tiiä missä ne on tai mitä ne tekee, mut ei mun ainakaa tarvi käyä ny töissä sit. Olin mä kuitenki sillon 12 kesäsenä kiskalla myymässä jätskii, mutta se oliki se sama kesä ku mä sitte tulinki raskaaks. Et kyl mä tiiän mitä duunin painaminen on ja tiiän miten tiukas rahatki on. Esaakaan ei meinaa millään saaha kiinni ja sitte nää mun uudemmat eksät eli Repa, Rapa, Kille ja Kalle, Kitti, Hessu, Taina ja Achmed niin ne kaikki kans maksaa mulle mun elämisest, et en mä ny mitenkään hirveen köyhä oo. Toki ne nuo mun lapset on vissiin jo jossaki emmätiä eikä kiinnosta, mut kuha rahat tulee tulil nii kyl mä pärjää. Ketä.

[ 3 viestiä | ]