study buddy :3 study buddy :3
höhöhö höhöhö
juha of finland juha of finland
pelastakaa lapset pelastakaa lapset
Huomaatko eron? :3 Huomaatko eron? :3
eikai ollu liian nopee eikai ollu liian nopee
pienet :3 pienet :3
Vihreiden kiitos kaatuneiden muistopäivänä Vihreiden kiitos kaatuneiden muistopäivänä
nännit nännit
sai tarpeekseen :D sai tarpeekseen :D
vielä pari tuntia vielä pari tuntia
=@"."@= =@"."@=
Hondamies on erilainen Hondamies on erilainen
kela gold kela gold
kuosipala kuosipala
Ai saatana Ai saatana
patonki patonki
Levypakkaa hakemaan 2013 Levypakkaa hakemaan 2013
trumpin tukija trumpin tukija
lännen nopein lännen nopein
Kuvakommentti Kuvakommentti
sipsejä kiitos :3 sipsejä kiitos :3
Soidinmenot Soidinmenot
Nugs Nugs
 1 007 näyttökertaa, 10 viestiä, 9.52 MB, 1 tiedosto, 03.06.2020 05:02:06
[ + 6 - | ]

tämä sattuu sieluun

[43818] [0.mp4] [9.52 MB] [722x720] [52.89s] [] []

pölykapseli

 · 

repii

(9)
03.06.2020 17:58:24 | 17:58:43
#350053 [+-] Piilota Suosittele

Eiii viitun hippo, mitä sää saatana teeet...

Orggikset, jotka sitten maksaa muutaman satasen setti ja kestävät atomipommia... ja hurjaa hippoa... versus halvimmat 15 euroa maksavat kiinalaiset paskat, jotka halkeavat ensimmäisessä kuopassa.


Todella sattui sieluun. Itken koko illan.

04.06.2020 01:01:49
#350237 [+-] Piilota Suosittele

Tätä se on, ku jättää naiset vartioimatta etes vartiksi. Kyllä se on niin, että naisen paikka on joko tiskata, tehä ruokaa tai maata sängyssä jalat levällään. Ihan sama, siis ihan sama, mitä muuta ne yrittää niin vituiksi mennee.

04.06.2020 02:30:57
#350247 [+-] Piilota Suosittele

>>350242

Pyhä perkele, naiset on jopa mutiaisia alempia otuksia. Meijjän eiku niien järki ei riitä mihinkään hyvin harvinaisia poikkeustappauksia lukkuun ottamatta. Kaikki mihin naiset koskee muuttuu herkullisiksi lounaiksi, mutta senki jäläkeen on lopputuloksena sitte silikkaa paskaa. Itte asiassa oon sitä mieltä, että melekeen kaikki naiset pittäis ampua niin samalla päästäis erroon vihireistä ja vasemmistostaki. Ja ne jälelle jääneet sitte kaheleisiin kiinni katujen kulumille niin saa ihimiset sitte tyyvvyttää halunsa niihin. Joka paikassa missä naiset pääsee queeffaamaan niin kaikki mennee ihan päin vittua. Hirviä tappelu koko ajan eikä mistään tuu yhtään mittään. Traamaa riittää, juorutaan ja kitistään sisäsissä posteissa pilikun paikasta ja siitä miten pomon kengät ei sopinu yhtään yksiin sen mekon kanssa. Miesten firmoissa taitavat porista vaan siitä, että kuka päästi issoimman pierun ja sitte kaikki juo tyytyväisinä kahavinsa ja jatkaa hommia. Kyllä Kiinassa on ollu oikia meininki, että munattomat lapset heitetään ojjaan. Naisista ei oo mittään muuta ku harmia, saatana. Poislukien vaikka meijjän tissipiirtäjä jonka nimiä en ny jostaki syystä saa mieleen.

[ 10 viestiä | ]