Alankomaalainen naispoliitikko kertoo häntä kohtaan muslimien tekemästä joukkoraiskauksesta.
Tämä teki itsemurhan mamujen joukkoraiskattua ja pahoinpideltyä hänet useasti. Hän on poliitikko ja edes poliitikot eivät ole enää Hollannissa turvassa. Tätäkö haluatte Suomeenkin?
Tätä suomeenkin halutaan. Kaikki vielä tietoisesti. Käykää katsomassa uudenmaankadun vokkilaa. Tappalevat keskenään, raiskauksia. Integroituminen ei toimie heillä keskenään niin miten toimisi suomessa?
Ja sitten pientä faktaa väliin, vaikkakin hänen itsemurhansa oli tragedia, olivat paikallinen poliisi ja pormestari olleet häneen yhteydessä ko. videon julkaisun jälkeen, mutta hän ei koskaan antanut mitään informaatiota asiasta, tai nostanut mitään syytettä. Lisäksi ko. henkilöllä oli historiaa vuosia aiemmin julkaistusta anti muslimi videosta.
[
6 viestiä
|
]
⭰
kumartelua
sianliha herkku
Nakuankka ja Woke Spider-Man
Maahantunkeutujat
Mullaki on selkäkipuja mut pakotetaan hommiin
Vihreät III
Iranilaista osaamista
Ylenantoa
Opettelis ampumaan :DD
Raiskaustilastoa
Ruotsi tylyttää
Pakistanilainen kaveri pyysi jakamaan, joten jaetaan