Galactus Galactus
Thrash only Thrash only
Viikonloppu. Viikonloppu.
Taidokasta Taidokasta
Kumivene Kumivene
En kadu mitään En kadu mitään
Niin moni jää kynnyksen toiselle puolelle Niin moni jää kynnyksen toiselle puolelle
Iisakin kirkko Pietarissa Iisakin kirkko Pietarissa
tosi tapahtuma happy wheel's sarja kuva tosi tapahtuma happy wheel's sarja kuva
Barbie (ei sukua Klaussille) Barbie (ei sukua Klaussille)
Sekalaisia Sekalaisia
Lännen nopein Lännen nopein
Hello Kitty Hello Kitty
Ilotulitus Ilotulitus
Maailman meno Maailman meno
Jeesus. Jeesus.
Viimeinen toive Viimeinen toive
Unicorn Unicorn
Steriilisaatio. Steriilisaatio.
Neljännen valtakunnan johtaja Neljännen valtakunnan johtaja
Islantilaiset taikapöksyt Islantilaiset taikapöksyt
Elovena. Elovena.
Antibiootti. Antibiootti.
Eläinlääkärissä. Eläinlääkärissä.
 828 näyttökertaa, 13 viestiä, 0.4 MB, 1 tiedosto, 10.03.2020 13:24:13
[ + 1 - | ]

Iiris pierii

[40539] [20200310_122330.jpg] [0.4 MB] [1080x1316] [] []
20200310_122330.jpg

10.03.2020 13:29:51
#316330 [+-] Piilota Suosittele

Mitä vittua nyt taas :D Kyllä se sananvapaus tarkottaa sitä että voit pitää vaikka litteen maan messut messukeskuksessa. Jos vaan riittää rahaa vuokrata se siis.

10.03.2020 14:11:41
#316340 [+-] Piilota Suosittele

>>316330
Ajattelin kerran että josko käyttäisi photariosaamista työstämällä vakuuttavia mainoksia messukeskuksessa järjestettävästä Litteän Maan tapahtumasta ja soluttautuisi johonkin litteän maan porukkaan tapahtumajärjestäjänä mainostamaan kyseistä bakkanaalia.

Ei luulis olevan kauhean vaikea puhua näiden sekopäiden päät pyörälle ja kerätä kaikkein hulluimmat puhujat, näytteilleasettajat ja vapaaehtoiset työnteikijät kasaamaan suomen suurinta Littumaatapahtumaa.

Lopulta paikalle saapuva porukka löytäisi vuokratilan keskeltä styroksista rakennetun kaksimetrisen keskisormen.

Toisaalta jos organisoisikin tapahtuman loppuun saakka, voisi hommaa seurata sivusta ja kirjoittaa kirjan nimellä: "Manipulointi".

10.03.2020 15:50:13
#316351 [+-] Piilota Suosittele

>>316340
Aika kalliiks tulis tollanen. Varmaa halvemmaks tulis vaa sanoo netis että ootte kehitysvammasia. Ja tostaha oli toi Jake Paul (tai sen veli) "soluttautu" flättäriks. Oli kyl iha paska toteutus imo jne. Tosin ei varmaa yllätä ku lukee ton tekijän nimen. Tosin parastaha se oli, että ton tason vammanenkin pystyy soluttautuu niihin.

[ 13 viestiä | ]