Börheät tuulet puhaltavat Börheät tuulet puhaltavat
Southern Thunder Southern Thunder
Taisteluun boo Taisteluun boo
Smoking hot pussy Smoking hot pussy
Hieno tatska Hieno tatska
mikä ajatus konsanaan! mikä ajatus konsanaan!
tiedä paikkasi, poika. tiedä paikkasi, poika.
Lokoisaa Lokoisaa
Musavideo - We Were Soldiers / M.M. (John Wick soundtrack) Musavideo - We Were Soldiers / M.M.  (John Wick soundtrack)
Ennen photoshoppia Ennen photoshoppia
sukulainen puukotti. "Me tienataan tällä" sukulainen puukotti. "Me tienataan tällä"
Vesi-ilmapalloja Vesi-ilmapalloja
Tymä iine Tymä iine
Apinakin tykkää Apinakin tykkää
I will haz cheezburger I will haz cheezburger
Sytytys tuluksella Sytytys tuluksella
Miksi homot tunkee juttuja perseeseen? Miksi homot tunkee juttuja perseeseen?
Vapaa mummo sex chat Vapaa mummo sex chat
you don't say.. you don't say..
Chuck Norrisille ei vittuilla Chuck Norrisille ei vittuilla
Seksipeppu Seksipeppu
Talvi on tulossa Talvi on tulossa
Tööt tööt Tööt tööt
Ei ikinä uudestaan! Ei ikinä uudestaan!
 447 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.14 MB, 1 tiedosto, 06.03.2020 11:51:55
[ + 0 | ]

Australiassa saa tämän verran ruokaa tupakkiaskin hinnalla

[40389] [0.jpg] [0.14 MB] [700x519] [] []
0.jpg

koko

(11)  · 

pieni

(39)  · 

biene

(5)
06.03.2020 12:54:14 | 12:55:23
#314795 [+-] Piilota Suosittele

>>314793
Laitoin kyllä yläkanttiin. Sillä lailla laskeskelen aina kauppareissulla että pyöristän ylöspäin. Voi olla lähempänä 30€ :täkin.
Lidlistä jos käyt hakemassa niin pääsee varmasti siihen 26€.

06.03.2020 12:57:14
#314797 [+-] Piilota Suosittele

>>314795
Ite kyl heittäsin alle 30e arviot. Mut jooh. Toki noissa riippuu onko "merkki" porkkanoita esim vai jotain perus porkkanoita jotka maksaa max 1e tollanen pussi. Sama pastan kanssa. Perus pastaa saa tollase pussi johonki about 1e mut voi maksaa varmaa johonki 3-4e asti. Leipäki näyttää joltai maxsizesäästöpakkaukselta joka tuskin maksaa 2e enempää, vaikka voi toki olla isoki pussi jotain laadukkaampaa ja oikeesti maksaa 4-5e (en oo kyl koskaa tajunnu miks ostaa jotain "parempaa paahtista" ku se o shit tier leipää anyways :D).

06.03.2020 13:08:49
#314802 [+-] Piilota Suosittele

>>314795 suurin osa noista tuotteista maksaa 1-2€ suomessa. ainoa kallis on naudan jauheliha mikä maksaa on noin 4€ luokkaa. laskuissa pääsin aika lähelle tota 26€ summaa.

[ 11 viestiä | ]