trumppi pyytää mestaritarta trumppi pyytää mestaritarta
Talvi yllätti kävelijät Talvi yllätti kävelijät
Jos vitutukseen voisi kuolla. Jos vitutukseen voisi kuolla.
Löysi uuden toverin Löysi uuden toverin
Haaveilee... Haaveilee...
Nyt vittu pamputin Nyt vittu pamputin
Mauton tyyppi Mauton tyyppi
Batman vs Arvuuttaja: kova pala purtavaksi Batman vs Arvuuttaja: kova pala purtavaksi
K.O. K.O.
Auttakaa vihtiläisiä! Auttakaa vihtiläisiä!
Zonelta poistuminen pyhäinmiestenpäivänä Zonelta poistuminen pyhäinmiestenpäivänä
Tässä on maailman suurin spurdo Tässä on maailman suurin spurdo
Sipsejä ja Google, voi juku mikä arkiaamu Sipsejä ja Google, voi juku mikä arkiaamu
Sanoinkuvaamaton pahuus Sanoinkuvaamaton pahuus
Misagidyyny sbörde :---D Misagidyyny sbörde :---D
Se on joulu nyt! Se on joulu nyt!
taputus taputus
Onnistui kerralla Onnistui kerralla
Pellen seikkailut Pellen seikkailut
Kuonon puhdistus Kuonon puhdistus
Kovan onnen orava Kovan onnen orava
Suomen vika kaikki taas Suomen vika kaikki taas
Koira murjaisee vitsin Koira murjaisee vitsin
Vitriini Vitriini
 673 näyttökertaa, 13 viestiä, 0.1 MB, 1 tiedosto, 09.02.2020 12:58:12
[ + 3 - | ]

:D OK :D

[39459] [tiedosto.jpg] [0.1 MB] [1012x450] [] []
tiedosto.jpg

09.02.2020 13:56:42 | 13:57:19
#304761 [+1] Piilota Suosittele

Väestönsiirto ja aseeton (toistaiseksi) valtaus on käynnissä.

Kun islamisteja on tarpeeksi länsimaissa, muuttuvat lait ja Sharia tulee voimaan.
Alkaa voimakas syrjintä ja rasismi muita kuin muslimeita kohtaan. Mukaan tulevat myös eri suuntausten keskinäiset kahinat, koska islamistit nostavat aina päätään ja aikaansaavat kahnaukset. Eurooppa muuttuu uudeksi Lähi-Idäksi, pommi-iskut, ammuskelut ja vainot ovat jokapäiväistä arkea ja naisten asema on muuttunut liberaalista nyky-yhteiskunnasta islamistipatriarkaatin "pakkohunnutetut ja kuritetut" tahtotilaan.

Ja tämä on länsimaalaisten valtioiden oma valinta ja tahtotila, koska ei suostuta ymmärtämään ja hyväksymään esimerkiksi Leubecheria.

Ylihumanismi ja perusteeton maailmanpelastusmentaliteetti on pahasta.
Euroopassa näyttää siltä, että vain kommunismivallan alla 80/90-lukujen taitteeseen olleilla valtioilla on realismia ymmärtää ihmisten erilaisuus ja pahuus - ja siten suojella omaa kansaansa.

09.02.2020 14:10:08
#304764 [+1] Piilota Suosittele

>>304760 esim lähi-idässä olevat monet moskeijat on kuulemani mukaan alun perin olleet kristittyjen kirkkoja ja mikä on sairasta niin radiosta kuulin että irakin kotisivuilla kerrotaan reittiohjeet suomen rajanylityspaikoille ja ohjeet miten maahan pääsee jallittamalla tulliviranomaisia ja siihenkin irakin kotisivuilla on ohjeet

09.02.2020 14:34:31
#304777 [+-] Piilota Suosittele

>>304760
Mitä/mikä pitää perustella?
Ai se, että noin iso prosentti myönteisiä turvapaikanhakemuksia myönnettiin Suomessa suurimmaksi osaksi elintasopakolaisille, eli matuille?

13.02.2020 13:11:29 | 13:12:03
#306468 [+-] Piilota Suosittele

>>304777
Eiköhän se ole niin, että ne elintason perässä juoksevat ovat juuri niitä, jotka saavat sen kielteisen päätöksen. Nyt olis ihan hyvä jos sulla olis muutakin perusteita, kuin tietyilla saiteilla leviävät huhut. Jos sä oikeasti mietit mistä olet tuollaisen käsityksen saanut, niin kannattaa ajatella miten paljon asiaan mahdollisesti vaikuttaa se, että lukee ja kuluttaa vain tietynlaisia uutisia tietynlaisilta medioilta.

[ 13 viestiä | ]