paardit on parhaat paardit on parhaat
GAY♂POWER GAY♂POWER
osaa ne koiratkin osaa ne koiratkin
Oi jumalkeisari, missä oikein viivyt ;__; Oi jumalkeisari, missä oikein viivyt ;__;
Pulu Pulu
Nahkaläppä Nahkaläppä
Aave apu Aave apu
Ack ack ack Ack ack ack
Pyhä Madonna ja lapsi Pyhä Madonna ja lapsi
Bing Bing
Keep On Trucking Keep On Trucking
Hymy huuleen Hymy huuleen
Fuck Me Jesus Fuck Me Jesus
pari webmiä pari webmiä
Huora Huora
Pöytä kahdelle Pöytä kahdelle
Little Finger - Fast Travel Little Finger - Fast Travel
>haalariposse :D >haalariposse :D
moshi moshi moshi moshi
Spelling Spelling
tanssit tanssit
Ihan hieno Ihan hieno
Kissagifejä Kissagifejä
Mitä mystisintä vittua oikein luen t. Puh Mitä mystisintä vittua oikein luen t. Puh
 765 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.05 MB, 1 tiedosto, 21.01.2020 18:57:12
[ + 5 | ]

terve naapurit

[38745] [0.jpg] [0.05 MB] [430x539] [] []
0.jpg

black

(40)  · 

sabbath

21.01.2020 19:24:10
#296976 [+-] Piilota Suosittele

Vanhaa sabbathia ozzylla voisikin kuunnella naapurista, mutta kun se on arttu paskaria, kasimirin vittuvene, keekin kootut, kassi almaa, jvg ja depis moodia + muuta mölyä mitä en tunnista. No onneksi aina klo 22:01 voi käydä rimputtamassa ovikelloa ja muistuttaa talo.oy:n järjestys säännöissä mainitusta hiljaisuudesta ja ihme kyllä se on aina mennyt jakeluun.

21.01.2020 22:24:42
#297087 [+-] Piilota Suosittele

Onneks meillä on vitun hyvät eristeet talosa. Yhesä entisessä ei varmaan ollu etes minkäänlaisia eristeitä. Soli helevettiä sielä olemine. Päivisin saatan ratiota kuunnella hilijasella tai jos oikein innostun niin vähän King Diamondia, mutta sitäki ihimiskorville sopivalla voimakkuuella.

21.01.2020 23:46:03
#297128 [+-] Piilota Suosittele

Mul oli joskus semmone työtön äijä naapurina. Esitteli ittensä naapuri partsilta ja sano et jos on oikeen paska päivä tai ilta ni joskus tulee luukutettuu slayerii. Mut tämä tapahtu vaan kerran siinä 2 vuoden aikana mitä siinä asuin. 4-5 aikaan aamuyöstä siihen sit heräsin, ja lähdin töihin.

[ 6 viestiä | ]