google google
Apua en osaa uida Apua en osaa uida
Early akkes Early akkes
linnanjuhlat linnanjuhlat
mitäs teille mitäs teille
Perinteinen mazdalaatikko Perinteinen mazdalaatikko
@Nakuankka :delle tiedoksi @Nakuankka :delle tiedoksi
hannann_ hannann_
Pikachu Pikachu
halibörhelit halibörhelit
ei kannata yrittää ei kannata yrittää
𝕭 𝕬 𝕭 𝖄 𝕷 𝕺 𝕹 𝕭 𝕬 𝕭 𝖄 𝕷 𝕺 𝕹
TYRONE :DDD TYRONE :DDD
Tissiä lauantaihin Tissiä lauantaihin
Lahjavinkki Lahjavinkki
Paavopesusienen tarina Paavopesusienen tarina
Ihana nainen Ihana nainen
HEI SE ON MUN PYÖRÄ :--DDD HEI SE ON MUN PYÖRÄ :--DDD
puskuritarra käski puskuritarra käski
Lisää tissiä lauantaihin Lisää tissiä lauantaihin
lehtikisy lehtikisy
wräppi wräppi
En olis valinut Luigia En olis valinut Luigia
väsy väsy
 553 näyttökertaa, 15 viestiä, 0.17 MB, 1 tiedosto, 13.12.2019 18:25:54
[ + 2 | ]

Oma koti kullan kallis (Cyberpunk luolasto).

[37659] [tiedosto.jpg] [0.17 MB] [679x555] [] []
tiedosto.jpg

cyberpunk

(69)
13.12.2019 18:32:37 | 19:34:18
#282104 [+-] Piilota Suosittele

@Tuhnu
@5evill
@Foxshot

Tossa siis se teidän mesta kartalla, josta lähdette liikenteeseen. Tien ulkoreunassa on katautasolla jalankulkuväylä, kun taas ylätasolla voi olla taas maglev. Ne voi siis mennä välillä teiden suuntasesti.

13.12.2019 20:17:22
#282151 [+-] Piilota Suosittele

>>282101 Tätä peliä pelataan sillä tavalla että sinä antero kyyhötät koko pelin ajan tuola turvapaikasa kolmenkymmenen hiekkaneekerin seksiorjana ja isot pojat on kentällä ottamassa matsia.

13.12.2019 21:34:35
#282171 [+-] Piilota Suosittele

>>282104
Meillä ois kanssa kaveriporukalla tarkoitus pelata tätä ja GameMaster on soitellu meille hahmoja luodakseen. Itse rollasin isokokoisen slaavin, jolla on päällään pelkkä karvalakki ja kiltti. GM oli sen verran myötämielinen, ettei aivan munasillaan tarvinnut aloittaa :D. Elämäntarina ja skillit oli sentään muuten aika kohillaan.

14.12.2019 20:13:20 | 20:18:57
#282536 [+-] Piilota Suosittele

>>282516
Kyse on luolaston beta vaiheesta. Mä en saa lisättyä mediaa siten, että sen sais yksityiseksi tai piilotettuna vain yksittäiselle kanavalle. Toki suurin osa meidän pelitapahtumista on yksityisviestein kyllä, mutta juurikin esim. kartat on hyvä heittää mediana (koska jos vaan 1 chätti/kanava niin muutoin kysellään joka päivä missäs se kartta oli taas, ketä linkki? Jos ois enemmän optioita käytös. Toki cyberpunk kanava meil on joo, mut kuiteski pakostikkin se tulee julkisena mediana luolastoo)

Ps. rekryämistä voin toki harkita ehkä, mutta antero teki selväks ettei kiinnostusta ole. Joten, mielummin kattelen jotain ketä kinostaa.

[ 15 viestiä | ]