Tossa siis se teidän mesta kartalla, josta lähdette liikenteeseen. Tien ulkoreunassa on katautasolla jalankulkuväylä, kun taas ylätasolla voi olla taas maglev. Ne voi siis mennä välillä teiden suuntasesti.
>>282101 Tätä peliä pelataan sillä tavalla että sinä antero kyyhötät koko pelin ajan tuola turvapaikasa kolmenkymmenen hiekkaneekerin seksiorjana ja isot pojat on kentällä ottamassa matsia.
>>282104 Meillä ois kanssa kaveriporukalla tarkoitus pelata tätä ja GameMaster on soitellu meille hahmoja luodakseen. Itse rollasin isokokoisen slaavin, jolla on päällään pelkkä karvalakki ja kiltti. GM oli sen verran myötämielinen, ettei aivan munasillaan tarvinnut aloittaa :D. Elämäntarina ja skillit oli sentään muuten aika kohillaan.
>>282516 Kyse on luolaston beta vaiheesta. Mä en saa lisättyä mediaa siten, että sen sais yksityiseksi tai piilotettuna vain yksittäiselle kanavalle. Toki suurin osa meidän pelitapahtumista on yksityisviestein kyllä, mutta juurikin esim. kartat on hyvä heittää mediana (koska jos vaan 1 chätti/kanava niin muutoin kysellään joka päivä missäs se kartta oli taas, ketä linkki? Jos ois enemmän optioita käytös. Toki cyberpunk kanava meil on joo, mut kuiteski pakostikkin se tulee julkisena mediana luolastoo)
Ps. rekryämistä voin toki harkita ehkä, mutta antero teki selväks ettei kiinnostusta ole. Joten, mielummin kattelen jotain ketä kinostaa.
[
15 viestiä
|
]
⭰
Cyberpunk & Dystopian Music Compilation | 1-Hour Ambient Mus
Cyberpunk Luolasto - Tuhnun showtime
Cyberpunk Luolasto - Bemmin uuet gummit
Vieraita ja tuttuja tuoksuja
Cyberpunk Luolasto - Kun ämpärit oli alennuksessa
Cyberpunk 2077
Cyberpunk Venäjä
Witcher 2077
Cyberpunk
Oma koti kullan kallis (Cyberpunk luolasto).
Cyberpunk Suomi
Cyberpunk luolasto - Mirri irti.
Cyberpunk Luolasto - Kariniemen kakarat
'Back To The 80's' | Best of Synthwave And Retro Electro Music M
Cyberpunk Luolasto - Kolme Kusista Kulmaa
Kromirokkia
Cyberpunk Luolasto - Evilin back up
Retro-Future Cyberscape🌛🌚🌜| 1 hour
Miami Nights 1984 - Accelerated
Cyberpunk Luolasto - Paska säkä
Cyberpunk Luolasto - Sutinaa sekä sukkahousuja
Cyberpunk Luolasto - Käske Foxia pukeutumaan Che Guevaraan!