Ameemiboja Ameemiboja
Kissagifejä Kissagifejä
Darra-asteikko Darra-asteikko
Kissakuvakokoelma Kissakuvakokoelma
Martinsillan Killaz Martinsillan Killaz
Tämän takia pidän japskiautoista Tämän takia pidän japskiautoista
käynnistinpakkaus käynnistinpakkaus
Monty Python - Repressed Citizen Monty Python - Repressed Citizen
WHEN THE PIZZA DELIVERY GUY IS AT 29:59 WHEN THE PIZZA DELIVERY GUY IS AT 29:59
Väyrysen kissa Väyrysen kissa
paras sää paras sää
tyylipuhdas suoritus 2 tyylipuhdas suoritus 2
Kissagifejä Kissagifejä
felix felix
ei herranjumala nyt :D ei herranjumala nyt :D
perjantai! perjantai!
The Last Unicorns The Last Unicorns
Puskaparty Puskaparty
Maikki börheästi ja tuikeasti Pollarit :3 Maikki börheästi ja tuikeasti Pollarit :3
Katatonia Katatonia
Veteraani Veteraani
Niilo työkkärissä Niilo työkkärissä
kala kala
Sale vaali-iltana Sale vaali-iltana
 1 180 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.17 MB, 1 tiedosto, 16.11.2019 10:34:47
[ + 11 - | ]

Valepukki

[36750] [20191116_093406.jpg] [0.17 MB] [720x710] [] []
20191116_093406.jpg

16.11.2019 13:55:41
#271389 [+1] Piilota Suosittele

Tämä mies on esimerkki integroitumattomasta maahanmuuttajasta.

Tämä mies on esimerkki maahanmuuttajasta, joka vihaa uutta kotimaataan ja pyrkii kaikin toimin saamaan uuteen kotimaahansa pahan olon ja kotimaansa kurjuuden.

Tämä mies on esimerkki pakolaisesta, joka ei ole koskaan ollut turvapaikan tarpeessa. Hän on voinut lähteä lomailemaan Somaliaan. Ei ollutkaan niin vaarallinen paikka eli hän kertoi silloinkin valheita.

Tämä mies on syy, jonka vuoksi integroituneet maahanmuuttajat (esimerkiksi taksikuskit) menettävät tuloja ja voivat jopa kohdata oikeata rasismia - ei siis pelkkää huutelua tai Husu-rasismia (keksittyjä juttuja).

Tämä mies ja hänen puolustelunsa on esimerkki siitä n. 30% suomalaisten ; "suomalaisten" ongelmasta, joka sinisilmäisesti uskoo ihmisen hyvään loppuun asti. He ovat sinisilmäisiä ylihumanisteja, jotka ovat olevinaan parempia kuin toiset, mutta todellisuudessa heidän lapsenomainen uskonsa vain hyvään tuhoaa Suomen - ja Euroopan.

Tämä mies pitää saada Suomesta pois - ja samoin muut hänen kanssaan samalla tavalla ajattelevat "pakolaiset". Ja lisää ei tule ottaa yhtään tällä tavalla ajattelevia.

Jos Husun tapaan ajattelevia (ja häntä puolustelevia) paapotaan ja heidän annetaan tehdä mitä vain, Ruotsi ja no-go -lähiöt, pommi-iskut, drive by -ampumiset ja kaikki muut ongelmat ovat lähiöissämme nopeammin kuin uskommekaan.

Loppuun vielä integroituneen maahanmuuttajan, kunnollisen ihmisen, suomalaisen naisen, viesti Husulle
https://www.youtube.com/watch?v=mcupjZnMjj8;t=6s

16.11.2019 20:45:40
#271518 [+-] Piilota Suosittele

>>271389
Ruotsissa oli vissiin tulossa voimaan laki, et jos voi lomailee maassa mistä pakeni, karkotetaan sinne takas koska tarpeeksi turvallinen. En tiedä koskeeko kansalaisuuden saaneita, mut ainaki niitä, jotka ovat saaneet oleskeluluvan...

[ 9 viestiä | ]