tärkeitä videoita tärkeitä videoita
Riita poikki :3 Riita poikki :3
Uuh aah, nyt tulee spremaa Uuh aah, nyt tulee spremaa
Venäjä Venäjä
awww awww
No nyt on jo naurettavaa No nyt on jo naurettavaa
Niin hyvää tuttia Niin hyvää tuttia
Kasva aikuiseksi Kasva aikuiseksi
Goebbelsia lainaten Goebbelsia lainaten
Hyvää paskapaperia oli Hyvää paskapaperia oli
Solmu Solmu
Frankkeerauskone Frankkeerauskone
Opetusvideo siitä miksi idiootille ei saa antaa asetta Opetusvideo siitä miksi idiootille ei saa antaa asetta
Hyönteisleivän valmistus Hyönteisleivän valmistus
En tiedä onko reposti, mutta laitoin silti En tiedä onko reposti, mutta laitoin silti
Kieli korvattu teslalla Kieli korvattu teslalla
kuinka halailla sängyssä kuinka halailla sängyssä
Pelasti kamunsa Pelasti kamunsa
Elämä on rankkaa Elämä on rankkaa
Sanaleikki Sanaleikki
soittobiisi soittobiisi
Koiran olemus on muuttunut Koiran olemus on muuttunut
krapula akun kosto (oma tekemä sarja kuva) krapula akun kosto (oma tekemä sarja kuva)
String-Emil restauroi köökkiä String-Emil restauroi köökkiä
 832 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.17 MB, 1 tiedosto, 16.11.2019 10:34:47
[ + 11 - | ]

Valepukki

[36750] [20191116_093406.jpg] [0.17 MB] [720x710] [] []
20191116_093406.jpg

16.11.2019 13:55:41
#271389 [+1] Piilota Suosittele

Tämä mies on esimerkki integroitumattomasta maahanmuuttajasta.

Tämä mies on esimerkki maahanmuuttajasta, joka vihaa uutta kotimaataan ja pyrkii kaikin toimin saamaan uuteen kotimaahansa pahan olon ja kotimaansa kurjuuden.

Tämä mies on esimerkki pakolaisesta, joka ei ole koskaan ollut turvapaikan tarpeessa. Hän on voinut lähteä lomailemaan Somaliaan. Ei ollutkaan niin vaarallinen paikka eli hän kertoi silloinkin valheita.

Tämä mies on syy, jonka vuoksi integroituneet maahanmuuttajat (esimerkiksi taksikuskit) menettävät tuloja ja voivat jopa kohdata oikeata rasismia - ei siis pelkkää huutelua tai Husu-rasismia (keksittyjä juttuja).

Tämä mies ja hänen puolustelunsa on esimerkki siitä n. 30% suomalaisten ; "suomalaisten" ongelmasta, joka sinisilmäisesti uskoo ihmisen hyvään loppuun asti. He ovat sinisilmäisiä ylihumanisteja, jotka ovat olevinaan parempia kuin toiset, mutta todellisuudessa heidän lapsenomainen uskonsa vain hyvään tuhoaa Suomen - ja Euroopan.

Tämä mies pitää saada Suomesta pois - ja samoin muut hänen kanssaan samalla tavalla ajattelevat "pakolaiset". Ja lisää ei tule ottaa yhtään tällä tavalla ajattelevia.

Jos Husun tapaan ajattelevia (ja häntä puolustelevia) paapotaan ja heidän annetaan tehdä mitä vain, Ruotsi ja no-go -lähiöt, pommi-iskut, drive by -ampumiset ja kaikki muut ongelmat ovat lähiöissämme nopeammin kuin uskommekaan.

Loppuun vielä integroituneen maahanmuuttajan, kunnollisen ihmisen, suomalaisen naisen, viesti Husulle
https://www.youtube.com/watch?v=mcupjZnMjj8;t=6s

16.11.2019 20:45:40
#271518 [+-] Piilota Suosittele

>>271389
Ruotsissa oli vissiin tulossa voimaan laki, et jos voi lomailee maassa mistä pakeni, karkotetaan sinne takas koska tarpeeksi turvallinen. En tiedä koskeeko kansalaisuuden saaneita, mut ainaki niitä, jotka ovat saaneet oleskeluluvan...

[ 9 viestiä | ]