Superkäyttäjä ulkomailla Superkäyttäjä ulkomailla
Rohkea uusi maailma Rohkea uusi maailma
löytö löytö
Kuvakommentti Kuvakommentti
Singulariteettimeloni Singulariteettimeloni
Turpaan vaan Turpaan vaan
tule tänne, tule tule tule tänne, tule tule
Karhu avaa pelin Karhu avaa pelin
Paskat kanavat! Paskat kanavat!
Paras Paras
Extra Wet you say... Extra Wet you say...
Suomiporno piirroksena Suomiporno piirroksena
Mummo Mummo
Star Wars - Lightsaber Battle Star Wars - Lightsaber Battle
Paska kusi Paska kusi
Börheydeksi :3 Börheydeksi :3
Tyrese ja Jaykwon Tyrese ja Jaykwon
mitäs tästä käy mitäs tästä käy
Torilla tavataan! Torilla tavataan!
Unilelu Unilelu
Termostaatti <3 Sinko Simo Termostaatti <3 Sinko Simo
Miksi suotta tehdä lapsia kun voi adoptoida Miksi suotta tehdä lapsia kun voi adoptoida
They all float down here! They all float down here!
Globalismi ennustus Globalismi ennustus
 817 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.17 MB, 1 tiedosto, 16.11.2019 10:34:47
[ + 11 - | ]

Valepukki

[36750] [20191116_093406.jpg] [0.17 MB] [720x710] [] []
20191116_093406.jpg

16.11.2019 13:55:41
#271389 [+1] Piilota Suosittele

Tämä mies on esimerkki integroitumattomasta maahanmuuttajasta.

Tämä mies on esimerkki maahanmuuttajasta, joka vihaa uutta kotimaataan ja pyrkii kaikin toimin saamaan uuteen kotimaahansa pahan olon ja kotimaansa kurjuuden.

Tämä mies on esimerkki pakolaisesta, joka ei ole koskaan ollut turvapaikan tarpeessa. Hän on voinut lähteä lomailemaan Somaliaan. Ei ollutkaan niin vaarallinen paikka eli hän kertoi silloinkin valheita.

Tämä mies on syy, jonka vuoksi integroituneet maahanmuuttajat (esimerkiksi taksikuskit) menettävät tuloja ja voivat jopa kohdata oikeata rasismia - ei siis pelkkää huutelua tai Husu-rasismia (keksittyjä juttuja).

Tämä mies ja hänen puolustelunsa on esimerkki siitä n. 30% suomalaisten ; "suomalaisten" ongelmasta, joka sinisilmäisesti uskoo ihmisen hyvään loppuun asti. He ovat sinisilmäisiä ylihumanisteja, jotka ovat olevinaan parempia kuin toiset, mutta todellisuudessa heidän lapsenomainen uskonsa vain hyvään tuhoaa Suomen - ja Euroopan.

Tämä mies pitää saada Suomesta pois - ja samoin muut hänen kanssaan samalla tavalla ajattelevat "pakolaiset". Ja lisää ei tule ottaa yhtään tällä tavalla ajattelevia.

Jos Husun tapaan ajattelevia (ja häntä puolustelevia) paapotaan ja heidän annetaan tehdä mitä vain, Ruotsi ja no-go -lähiöt, pommi-iskut, drive by -ampumiset ja kaikki muut ongelmat ovat lähiöissämme nopeammin kuin uskommekaan.

Loppuun vielä integroituneen maahanmuuttajan, kunnollisen ihmisen, suomalaisen naisen, viesti Husulle
https://www.youtube.com/watch?v=mcupjZnMjj8;t=6s

16.11.2019 20:45:40
#271518 [+-] Piilota Suosittele

>>271389
Ruotsissa oli vissiin tulossa voimaan laki, et jos voi lomailee maassa mistä pakeni, karkotetaan sinne takas koska tarpeeksi turvallinen. En tiedä koskeeko kansalaisuuden saaneita, mut ainaki niitä, jotka ovat saaneet oleskeluluvan...

[ 9 viestiä | ]