Nightwish - Ghost Love Score (Floor Jansen) Nightwish - Ghost Love Score (Floor Jansen)
Cyberpunk Luolasto - Tuhnun showtime Cyberpunk Luolasto - Tuhnun showtime
Ihana nainen Ihana nainen
ei tuolta olisikaan voinut enempää odottaa ei tuolta olisikaan voinut enempää odottaa
niin paljon asiaa :3 niin paljon asiaa :3
🤙🥰 🤙🥰
huora ja koira huora ja koira
Lord jeebus Lord jeebus
sota oli lähellä sota oli lähellä
tanssivideo tanssivideo
Oikaisi... Oikaisi...
Tulevaisuus takaisin Tulevaisuus takaisin
spurdo bolis spurdo bolis
Turvasana. Turvasana.
Kipsunurkka :3 Kipsunurkka :3
rikkinäinen ES rikkinäinen ES
ufoa ufoa
Minä varoitin teitä Minä varoitin teitä
Hessu mokoma Hessu mokoma
Dark souls Dark souls
Kissa luovuttaa Kissa luovuttaa
elämämkoulu2 elämämkoulu2
Päivin onnenpäivät Päivin onnenpäivät
Lurps Lurps
 955 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.17 MB, 1 tiedosto, 16.11.2019 10:34:47
[ + 11 - | ]

Valepukki

[36750] [20191116_093406.jpg] [0.17 MB] [720x710] [] []
20191116_093406.jpg

16.11.2019 13:55:41
#271389 [+1] Piilota Suosittele

Tämä mies on esimerkki integroitumattomasta maahanmuuttajasta.

Tämä mies on esimerkki maahanmuuttajasta, joka vihaa uutta kotimaataan ja pyrkii kaikin toimin saamaan uuteen kotimaahansa pahan olon ja kotimaansa kurjuuden.

Tämä mies on esimerkki pakolaisesta, joka ei ole koskaan ollut turvapaikan tarpeessa. Hän on voinut lähteä lomailemaan Somaliaan. Ei ollutkaan niin vaarallinen paikka eli hän kertoi silloinkin valheita.

Tämä mies on syy, jonka vuoksi integroituneet maahanmuuttajat (esimerkiksi taksikuskit) menettävät tuloja ja voivat jopa kohdata oikeata rasismia - ei siis pelkkää huutelua tai Husu-rasismia (keksittyjä juttuja).

Tämä mies ja hänen puolustelunsa on esimerkki siitä n. 30% suomalaisten ; "suomalaisten" ongelmasta, joka sinisilmäisesti uskoo ihmisen hyvään loppuun asti. He ovat sinisilmäisiä ylihumanisteja, jotka ovat olevinaan parempia kuin toiset, mutta todellisuudessa heidän lapsenomainen uskonsa vain hyvään tuhoaa Suomen - ja Euroopan.

Tämä mies pitää saada Suomesta pois - ja samoin muut hänen kanssaan samalla tavalla ajattelevat "pakolaiset". Ja lisää ei tule ottaa yhtään tällä tavalla ajattelevia.

Jos Husun tapaan ajattelevia (ja häntä puolustelevia) paapotaan ja heidän annetaan tehdä mitä vain, Ruotsi ja no-go -lähiöt, pommi-iskut, drive by -ampumiset ja kaikki muut ongelmat ovat lähiöissämme nopeammin kuin uskommekaan.

Loppuun vielä integroituneen maahanmuuttajan, kunnollisen ihmisen, suomalaisen naisen, viesti Husulle
https://www.youtube.com/watch?v=mcupjZnMjj8;t=6s

16.11.2019 20:45:40
#271518 [+-] Piilota Suosittele

>>271389
Ruotsissa oli vissiin tulossa voimaan laki, et jos voi lomailee maassa mistä pakeni, karkotetaan sinne takas koska tarpeeksi turvallinen. En tiedä koskeeko kansalaisuuden saaneita, mut ainaki niitä, jotka ovat saaneet oleskeluluvan...

[ 9 viestiä | ]