tigerr benson tigerr benson
Luolasto Luolasto
Glue Glue
sex fantasies sex fantasies
Tanssiaisgondola Tanssiaisgondola
Viidennen koronarokotteen jälkitunnelmia Viidennen koronarokotteen jälkitunnelmia
Sakot tuli.. Sakot tuli..
Mitä Kuuluu Mitä Kuuluu
helium omena helium omena
jotai hullua jotai hullua
Suuret Johtajat! Suuret Johtajat!
Ufo neekerit Ufo neekerit
Sharp dressed man Sharp dressed man
ilmainen matka ilmainen matka
vinkupiisi vinkupiisi
Briorideedid Briorideedid
laihdutus laihdutus
Entropia kasvaa Entropia kasvaa
Känni-ilta Känni-ilta
In Memoriam In Memoriam
givääri ambuja givääri ambuja
Hehe Hehe
jäädytetty tuli jäädytetty tuli
Satu the Teinihoro Satu the Teinihoro
 442 näyttökertaa, 5 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto
16.11.2019 01:52:59
[ + 0 | ]

Eka hali


halaus

(16)  · 

homo

(551)
16.11.2019 03:20:03
#271287 [+-] Piilota Suosittele

???????????????? Mikä tän videon idea niinku oli? Oisin tajunnu ehkä jossai neekerilandiassa, mutta ilmeisesti jenkkilässä? No ok, onha neki kyl iha kehareita uskovaisia, mut en ois olettanu et ne pelkää homouden tarttuvan haluaksella tms. vai miks toi oli ni ihmeellistä?

16.11.2019 04:50:27 | 04:52:21
#271306 [+-] Piilota Suosittele

>>271287
Ei sitä täyspäinen ymmärräkkään. Mun elämää se ei heiluta millään tavalla mitä naapurit tekee tai on tekemättä keskenään, kuhan eivät tee sitä pihakiikussa lasten nähen. Pieni pussailu kyllä vielä menee, mutta hei-laitetaan-mulle-hiekkaa-perseeseen-ja-pari-käpyä-oravineen-siinä-samalla ei oo enää mitään pihalle kuuluvia aktiviteetteja. En sen tarkemmin tiiä mistä tuossa oli kyse, mutta aika kevyestä pettingistä kai. Vissiin siinä homopelekoset sai hyväillä umpihomoja ja taispa se yks amis vielä pusauttaakki sitä fruittaria poskelle. Itte asiassa tuo on ihan vitun tyhymä ja viihearvoltaan heikko vilimi.

Olihan siinä oli pari hyvän näköstä tytöistä tykkäävää tyttöä, joten meniskö tuo sitte vaikka henkilökohtasen fantasian piikkiin tai jottain.

16.11.2019 16:08:04
#271418 [+-] Piilota Suosittele

>>271306
Mjoo en tiiä, ekas kämpäs asu kuulemma samas rapus jotai homoi. En tiiä oliko ne ees mut 2 äijää asu samas asunnos. En koskaa miettiny ku ei kiinnostanu, mut joku vitu vihasen olonen täti siitä joskus mulle avautu et vitu homot siellä homostelee tms. :D Ja siis ku siel ei ollu koskaa mitää järjestys häiriöitä eikä mitää sellasta ni kai sitte ainoo mistä pysty valittaa ni oli et siellä asu herran jumala homoja.

[ 5 viestiä | ]