Edelleen mielenkiintoista Edelleen mielenkiintoista
if you see him its too late if you see him its too late
näyttää kalliilta näyttää kalliilta
"Te elätätte mut vitun lamppaaat HAAAAHHHAHAHAHAHHAHA" "Te elätätte mut vitun lamppaaat HAAAAHHHAHAHAHAHHAHA"
avulias avulias
papukaija ja kolikot papukaija ja kolikot
10m kyrpää 10m kyrpää
pupu karkaa pupu karkaa
Suuri pyramidi voimalaitoksena (2021) Suuri pyramidi voimalaitoksena (2021)
2021 2021
Siitä ilotulitetta Siitä ilotulitetta
Jäniksien ruokkimista Jäniksien ruokkimista
uus tatstka uus tatstka
mcdonalds mcdonalds
What's your gift to me? What's your gift to me?
koiro ohjeistaa koiro ohjeistaa
Aa jukka juu Aa jukka juu
maistuis varmaan sullekkin maistuis varmaan sullekkin
Nätti tyttö Nätti tyttö
Mehevä annos Mehevä annos
Milloin heräät Milloin heräät
Melko sairasta porukkaa nuo rasismin vastustajat kun tällaista j Melko sairasta porukkaa nuo rasismin vastustajat kun tällaista j
maisa maisa
Faces of My Victims Faces of My Victims
 836 näyttökertaa, 2 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 12.11.2019 21:54:12
[ + 5 | ]

♂ Fukkireta ♂


vocaloid

(12)  · 

gachimuchi

(92)  · 

fukkireta

 · 

billy herrington

(25)  · 

gachi

(5)
13.11.2019 00:38:42
#269843 [+-] Piilota Suosittele

Tää on yks mun suosikeista koska joka kerta ku menee salille tulee vastaan sama homma. Ensin ne kattelee mua hiljaa penkillä istuen ja sitte ku otan kehosaippuan (Axe tietysti) niin ne kuuntelee vähän aikaa mun ääniä ja kattelee varjoa. Sitten ku kurottaudun alemmas pesemään polvia niin yleensä aina kuuluu takaa semmonen tyytyväinen tuhina ja heti kohta sen perään se sama ääni mikä lähtee, ku se muovinen suihkuverho vedetään sivuun. Jännityn yleensä siinä vaiheessa, mutta rentoudun ku molemmat kädet laskeutuu pesemään mun alaselekää. Hetken päästä oonki jo täysin rentoutunu ja siinä vaiheessa ne kohteliaimmat kysyy, että tykkäänkö tästä. Ne vähemmän kohteliaat vaan tarraa mun saippuoituun peräpäähän eikä sano yhtään mitään.

Huom. Jos kerran ootte aatelleet harrastaa treenin jälkeistä rentoutumista niin olokaa etes sen verran kohteliaita, että sanotte jottain muutaki ku uuh aah. Voisitte vaikka alottaa kysymällä, että oliko hyvä treeni. Siihen ois sitten heleppo sanua, että muuten hyvä, mutta jäi yks sulkijalihas treenaamatta, että viittisikkö auttaa vähäsen. Kohteliaisuudella pääsee pitkälle ja pitkällä pääsee kans pitkälle. Eikä sen tarvi olla mikään pitkä sessio vaan ihan semmonen nopea parin, ehkä kolmen minuutin kikkailu riittää ihan hyvin. Siinä on sitte molemmat hyvillä mielin.

[ 2 viestiä | ]