Tissieläin Tissieläin
Ryppy ja Koponen katsovat televisiota osa II Ryppy ja Koponen katsovat televisiota osa II
:D Patriarkat syö, en pysty hengittää, apua! :D :D Patriarkat syö, en pysty hengittää, apua! :D
Boss Boss
triggered kuvakommentti triggered kuvakommentti
Nom Nom
Näin huolletaan teräaseet oikeaoppisesti 12 v. kokemuksella :3 Näin huolletaan teräaseet oikeaoppisesti 12 v. kokemuksella :3
Haa haa Haa haa
Siis ihan oikeesti Siis ihan oikeesti
Muikkunen Muikkunen
Maitotuote ongelma Maitotuote ongelma
Harrastus Harrastus
Valinnaiset aineet Valinnaiset aineet
Mainostusta Mainostusta
Toin sulle kalan Toin sulle kalan
Polkupyöräteline Polkupyöräteline
Pyhä Yrjö ja lohikäärme Pyhä Yrjö ja lohikäärme
Dance! Dance!
Joku aasialainen pimu Joku aasialainen pimu
Sipsipussin evoluutio Sipsipussin evoluutio
Takas 80-luvulle Takas 80-luvulle
Tankilla Tankilla
Koiraa tervehtimään Koiraa tervehtimään
Englantia rapakon kummaltaki puolelta Englantia rapakon kummaltaki puolelta
 690 näyttökertaa, 2 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 12.11.2019 21:54:12
[ + 5 | ]

♂ Fukkireta ♂


vocaloid

(12)  · 

gachimuchi

(92)  · 

fukkireta

 · 

billy herrington

(25)  · 

gachi

(5)
13.11.2019 00:38:42
#269843 [+-] Piilota Suosittele

Tää on yks mun suosikeista koska joka kerta ku menee salille tulee vastaan sama homma. Ensin ne kattelee mua hiljaa penkillä istuen ja sitte ku otan kehosaippuan (Axe tietysti) niin ne kuuntelee vähän aikaa mun ääniä ja kattelee varjoa. Sitten ku kurottaudun alemmas pesemään polvia niin yleensä aina kuuluu takaa semmonen tyytyväinen tuhina ja heti kohta sen perään se sama ääni mikä lähtee, ku se muovinen suihkuverho vedetään sivuun. Jännityn yleensä siinä vaiheessa, mutta rentoudun ku molemmat kädet laskeutuu pesemään mun alaselekää. Hetken päästä oonki jo täysin rentoutunu ja siinä vaiheessa ne kohteliaimmat kysyy, että tykkäänkö tästä. Ne vähemmän kohteliaat vaan tarraa mun saippuoituun peräpäähän eikä sano yhtään mitään.

Huom. Jos kerran ootte aatelleet harrastaa treenin jälkeistä rentoutumista niin olokaa etes sen verran kohteliaita, että sanotte jottain muutaki ku uuh aah. Voisitte vaikka alottaa kysymällä, että oliko hyvä treeni. Siihen ois sitten heleppo sanua, että muuten hyvä, mutta jäi yks sulkijalihas treenaamatta, että viittisikkö auttaa vähäsen. Kohteliaisuudella pääsee pitkälle ja pitkällä pääsee kans pitkälle. Eikä sen tarvi olla mikään pitkä sessio vaan ihan semmonen nopea parin, ehkä kolmen minuutin kikkailu riittää ihan hyvin. Siinä on sitte molemmat hyvillä mielin.

[ 2 viestiä | ]