Tää on luolasto Tää on luolasto
Muinainen sammakko Muinainen sammakko
Haluan tuollaisen ovimaton! Haluan tuollaisen ovimaton!
Pampu Pampu
vid vid
Suomi-englamti Word's book Suomi-englamti Word's book
Numeronaapurit Numeronaapurit
Iso mies itkee Iso mies itkee
Liian pieni ovi vaan oli Liian pieni ovi vaan oli
Dragon Ball F Dragon Ball F
Jurrikamera Jurrikamera
Terve kavverriii! Terve kavverriii!
Pyllynaama Pyllynaama
Upi rentoutumassa Upi rentoutumassa
Rabsuta masua :3 Rabsuta masua :3
myöhässä töistä myöhässä töistä
oululainen reissumies oululainen reissumies
tappivanukas läsähti tappivanukas läsähti
APULANTA APULANTA
:D :D
kiukkupussi :3 kiukkupussi :3
Pimeyden voimat >:3 Pimeyden voimat >:3
35 vuotta 35 vuotta
Tulitikkuleikit Tulitikkuleikit
 766 näyttökertaa, 6 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 10.11.2019 09:33:38
[ + 3 - | ]

Natsit ei ole runkkareita


daily show

 · 

kultti

(5)
10.11.2019 18:16:29
#268918 [+-] Piilota Suosittele

>>268877
Nuo ovat lelunatseja. 1938 kun olisivat Hitler- ja natsifanit Saksassa riehuneet tolleen, ne ois ammuttu. Kuri ja järjestys on koko kansallissosialistisen aatteen perusta.

Uusnatsit ovat vitun idiootteja.

10.11.2019 22:45:30
#269032 [+-] Piilota Suosittele

>>268918

Juuri näin.
Muistan kuinka 80-/90-lukujen taitteessa Tampereen Tesomalla vaelsi vihreillä ja punaisilla satiinitakeilla varustettuja nahkapäitä. Nämä nahkapäät sotkivat ostarilla hakaristejä seiniin, pahoinpitelivät mummoja ja tekivät muuta älytöntä. Nämä kaverit olivat niitä, jotka koulussa eivät tosiaan pärjänneet ja moni imppasi TipTopia, liimaa tai bensaa saadakseen kaljun pönttönsä sekaisin.

Olivat niitä elämäm-sangareita, mukamas uusnatseja tai jotain. Mukana oli muuten yksi romanijätkäkin riehumassa. Tärkeintä oli riehuminen ja pahan olon tuottaminen toisille(kin), kun itse olivat superluusereita.
Nationalismista, kansallisaatteesta, roduista jne. ei ollut tyypeillä mitään ymmärrystä edes tajuta, kirjat kun eivät pysyneet kädessä kuin roskakatoksien polttelussa sytykkeinä, silloinkin väärinpäin.

Sittemmin samoja kumipäitä, niitä jotka ovat elossa, on nähty jossain takkulaisten tai muiden anarkistien porukassa, koska saa riehua ja tuottaa pahaa oloa.

Hitlerin aikana sellaiset kaverit olisi ammuttu heti, koskaan eivät olisi pystyneet pysymään edes rivissä rötväämättä.

11.11.2019 00:13:59
#269075 [+-] Piilota Suosittele

>>269032
Hahhah, niin se on. Sitten pitää olla kuitenkin narulla puukko mukana. Onneksi tiedän miten suhtautua.

Se on se jengi ja typerä uskomus jengin vahvuuteen mikä heitä ylläpitää. En usko että kukaan täyspäinen uusnatsi on ollut edes kehässä ikinä.

Korjaan: vajaapäinen.

[ 6 viestiä | ]