hieman lunta hieman lunta
Batman saa aina pillua Batman saa aina pillua
valokuitukaapelia valokuitukaapelia
punakaartilaisia sisällissodassa punakaartilaisia sisällissodassa
Tex Willer ja jehovan todistaja Tex Willer ja jehovan todistaja
peniksien pituus peniksien pituus
Ihana nainen Ihana nainen
turvatarkastuksessa turvatarkastuksessa
extreme sport extreme sport
Muristaan, nälistetään ja uluvotaan Muristaan, nälistetään ja uluvotaan
halusi oven halusi oven
sunnuntailounas sunnuntailounas
ai ai
jätä jämät jätä jämät
laita äänet pois ennenku painat play laita äänet pois ennenku painat play
Suklaata Suklaata
Lontoo Lontoo
ulkohuussi ulkohuussi
hyvin porattu hyvin porattu
itsepuolustus itsepuolustus
GTA san andreas GTA san andreas
ethän vain ethän vain
fail fail
Metallicatti Metallicatti
 867 näyttökertaa, 1 viesti, 1.31 MB, 1 tiedosto, 28.10.2019 10:37:33
[ + 6 - | ]

ei ole mitään hätää :3

[36023] [0.mp4] [1.31 MB] [720x720] [] []

kissa

(5306)  · 

halaus

(16)
19.06.2020 15:32:15
#356843 [+2] Piilota Suosittele

Kissan mietteet
"
Antifa on kaduilla tuhoamassa kaiken ja haluaa tuhota länsimaisen yhteiskunnan. Kissanruokaakaan ei kohta saa kaupasta. Se mitä Antifa ei tuhoa, BLM tuhoaa. Suomessa somalinainen kertoo tuhoavansa rakennukset, koska se on hänen oikeutensa sorrettuna. Rikolliset runopojat ovat itkettyjä sankareita ja yhteiskuntaa tukevat poliisit kaikkialla natsisikoja. Suvaitsevaisto on suvaitsemattominta, mitä maa päällään kantaa ja vihapuhe raikaa heidän suustaan yhtä nopeasti ja tehokkaasti, kuin ammutuimmilla räbäyttäjillä kuoleman jälkeen julkaistavilla menestyslevyillä.
Kissanruoan hinnat nousevat hurjaa tahtia, tuloerot kasvavat ja hoomaneita laitetaan 9 euron päiväkorvauksella, "mukamas palkalla", töihin ja niillä tuloilla edes Shebaa ei saa hankittua ja hylättyjen kissojen määrä vain kasvaa.

Kim Yo-jong on vallassa, puhe muuttuu tiukemmaksi ja uhittelevammaksi ja ydinaseet kohta laulavat ympäri maailmaa Etelä-Korean, Japanin, USA:ta tukevien valtioiden ja jopa USA:n suuntaan, mikäli vain Yo-Yo-Jongin ohjukset sinne asti kantavat. USA nukettaa P-K:n kraateriksi ja laskeuma vie puoli aasiaa ja itäisen Venäjän. Alkaa viimeinen kansainvaellus kohti Eurooppaa ja Länsi-Venäjää, kissat ja muut kotieläimet syödään ruoaksi ja maailma sellaisenaan kuin me sen tunnemme, loppuu.
Halaa minua ihminen, kun vielä voit.
"

[ 1 viestiä | ]