Nyt otettiin järeät aseet käyttöön Nyt otettiin järeät aseet käyttöön
Grrr Grrr
Perähikiän siittokisa Perähikiän siittokisa
Kameli kamelin kyydissä Kameli kamelin kyydissä
Jädeä Jädeä
Protecin käsikirjoittama jakso. Protecin käsikirjoittama jakso.
Juuh elikkäs kuhaa ja riisiä Juuh elikkäs kuhaa ja riisiä
oranssi gondola viidakossa oranssi gondola viidakossa
Homoja Helsingissä! Homoja Helsingissä!
Kaukolla iso pyörä heittää Kaukolla iso pyörä heittää
String-Emil restauroi köökkiä String-Emil restauroi köökkiä
berneri berneri
säästöä säästöä
Riisikana sörsselssön Riisikana sörsselssön
FV 4005 FV 4005
Kaikki kiva kielletty Kaikki kiva kielletty
Protskuu... Protskuu...
R.I.P. R.I.P.
Maustemies Maustemies
Hermione Hermione
Kohta lähtee Kohta lähtee
Kohina Kohina
Läskin Paskan Amerikanserkku Läskin Paskan Amerikanserkku
Pelasti kamunsa Pelasti kamunsa
 366 näyttökertaa, 1 viesti, 1.31 MB, 1 tiedosto, 28.10.2019 10:37:33
[ + 6 - | ]

ei ole mitään hätää :3

[36023] [0.mp4] [1.31 MB] [720x720] [] []

kissa

(4442)  · 

halaus

(16)
19.06.2020 15:32:15
#356843 [+2] Piilota Suosittele

Kissan mietteet
"
Antifa on kaduilla tuhoamassa kaiken ja haluaa tuhota länsimaisen yhteiskunnan. Kissanruokaakaan ei kohta saa kaupasta. Se mitä Antifa ei tuhoa, BLM tuhoaa. Suomessa somalinainen kertoo tuhoavansa rakennukset, koska se on hänen oikeutensa sorrettuna. Rikolliset runopojat ovat itkettyjä sankareita ja yhteiskuntaa tukevat poliisit kaikkialla natsisikoja. Suvaitsevaisto on suvaitsemattominta, mitä maa päällään kantaa ja vihapuhe raikaa heidän suustaan yhtä nopeasti ja tehokkaasti, kuin ammutuimmilla räbäyttäjillä kuoleman jälkeen julkaistavilla menestyslevyillä.
Kissanruoan hinnat nousevat hurjaa tahtia, tuloerot kasvavat ja hoomaneita laitetaan 9 euron päiväkorvauksella, "mukamas palkalla", töihin ja niillä tuloilla edes Shebaa ei saa hankittua ja hylättyjen kissojen määrä vain kasvaa.

Kim Yo-jong on vallassa, puhe muuttuu tiukemmaksi ja uhittelevammaksi ja ydinaseet kohta laulavat ympäri maailmaa Etelä-Korean, Japanin, USA:ta tukevien valtioiden ja jopa USA:n suuntaan, mikäli vain Yo-Yo-Jongin ohjukset sinne asti kantavat. USA nukettaa P-K:n kraateriksi ja laskeuma vie puoli aasiaa ja itäisen Venäjän. Alkaa viimeinen kansainvaellus kohti Eurooppaa ja Länsi-Venäjää, kissat ja muut kotieläimet syödään ruoaksi ja maailma sellaisenaan kuin me sen tunnemme, loppuu.
Halaa minua ihminen, kun vielä voit.
"

[ 1 viestiä | ]