viisi viikkoinen viisi viikkoinen
pieni musta kissa pieni musta kissa
Kengu kiusaa koiraa Kengu kiusaa koiraa
Tessa Tessa
Rammsteinin keikan lopetus venäjällä Rammsteinin keikan lopetus venäjällä
Joku odottaa isäntää Joku odottaa isäntää
handsfree tuulettimet handsfree tuulettimet
Agraaris-kvantitatiivinen ongelma Agraaris-kvantitatiivinen ongelma
Yhtäkkiä pyhä ele Yhtäkkiä pyhä ele
that motherfucker that motherfucker
Mun luu Mun luu
Makuanalyysi Makuanalyysi
Emoji Emoji
Taidefilmi Taidefilmi
Kissa asteikko Kissa asteikko
Haukotus Haukotus
Moderni kuva jälkiruoasta Moderni kuva jälkiruoasta
leiri elämää leiri elämää
Söötti piirustus Söötti piirustus
:D :D
Pannukakkukokki Pannukakkukokki
Padonmurtaja Padonmurtaja
Teurastajan tarinoita Teurastajan tarinoita
Senera? Senera?
 614 näyttökertaa, 7 viestiä, 2.09 MB, 1 tiedosto, 01.10.2019 18:30:07
[ + 11 | ]

natsi ankka

[34974] [0.gif] [2.09 MB] [452x337] [] []
0.gif

aku

(159)  · 

ankka

(186)  · 

natsi

(249)  · 

swastika

(14)
02.10.2019 07:17:38 | 07:22:44
#253827 [+-] Piilota Suosittele

>>253797
Tiedän. Olen saanut kerättyä nämä erilaisina julkaisuina vuosien varrella. Suomessa julkaisitiin vuosia sitten Chronological Donald DVD paketteja, joista löytyi osa mm. Hitler ja Japani propagandasta. Jostain syystä osan taas sai vain suomessa julkaisemattomissa paketeissa ja ne piti tietysti erikseen hommata ulkomailta. Tämä siis aikana kun waretuksessa siirtyi paskoja DivX koodattuja aveja, eikä niiden laatu tyydyttänyt Donald Duck entusiastia.

ps. Olen kertonut tämän ennenkin, mutta mulla on aika hyvä käsitys sotapropagandasta. Sain aikoinaan kertättyä satoja suomessa levitettyjä lentolehtisiä, värillisiä ja mustavalkoisia. Kokoelma oli suorastaan kateutta herättävä. Neuvostoliitolla oli ihan oma tatsinsa siihen miten esitellä mm. vankileirien oloja pienissä paperilappusissa. Sitten jossain muutossa se saatana katosi ja vitutus oli armoton.

02.10.2019 07:27:46
#253828 [+-] Piilota Suosittele

>>253827
Pakko vilkasta mitä tube sanoo. Taas. Muistaakseni se oli hauska.

700 megan leffa ja 8h odotus, mutta ainakin yhteys oli aina vakaa toisin kuin tällä 4g:n perkeleellä. Tässä on sentään 3 linkkitornia 0,5 ja 2x 2km säteellä saatana.

[ 7 viestiä | ]