Aaaahhh... Aaaahhh...
Kamiina mansikkana Kamiina mansikkana
COVID-19 COVID-19
Viinnii :D Viinnii :D
Asiallinen nauru Asiallinen nauru
Psykoosi Psykoosi
Kommunalka 3 Kommunalka 3
Amiga musaa Amiga musaa
Sanna marin ja titanic reissu Sanna marin ja titanic reissu
heheee heheee
kikkeli kikkeli
Henkilöt Henkilöt
Tunnetko Suomen linnat? Tunnetko Suomen linnat?
Twitter Karen Twitter Karen
Cyberpunk kimppakiva - Kolmas aamu Cyberpunk kimppakiva - Kolmas aamu
Microsoft Microsoft
Huomenta :3 Huomenta :3
liian hyvää :3 liian hyvää :3
Hönö dance1 Hönö dance1
rynttäät rynttäät
Ei kestä kiittää Ei kestä kiittää
Nugs Nugs
Heaveno Heaveno
Pappa keskeyttää Pappa keskeyttää
@-
 1 218 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto, 24.09.2019 17:09:31
[ + 6 - | ]

Gretel

[34735] [gretel.jpg] [0.06 MB] [442x422] [] []
gretel.jpg

paska

(490)  · 

ilmasto

(42)
24.09.2019 18:08:36
#250724 [+3] Piilota Suosittele

Aivopesty kakru Antifan leivissä uhoamassa - ja unohtamassa kuinka karmaisevassa tilanteessa Ruotsi on kaiken sinisilmäisyyden ja antifanttien vuoksi.

Ilmasto muuttuu ja ihmisellä on varmasti jonkinlaista vaikutusta ilmakehään ja ilmastomuutoksen sykleihinkin, mutta sitä ongelmaa ei ratkaista perjantailintsaavien länkkärilaiskurikakrujen lintsauksella tai uhoamisella - tai omien maiden kurjistamisella ja tuotannon siirtämisellä saastuttaviin ja ilmastosta piittaaviin maihin.

Helvetin Hullu-Reetta, käyttäisit tuonkin aikasi cleantech -yrityksissä ongelmia ratkomassa / innovoimassa tai vaikka vetyauton testikaniinina. Sen sijaan Hullu-Reetta vain uhoaa ja tuhoaa (ja saastuttaa).

24.09.2019 21:25:02
#250812 [+-] Piilota Suosittele

Iskä ja äiskä kertoneet lapsena greta autistille miten sen hiilidioksidin näkee vaikka silmät on kuin pienellä sialla hehe

[ 6 viestiä | ]