suomella on toivoa suomella on toivoa
Politiikka Politiikka
Macaroni Casserole á la Godot Macaroni Casserole á la Godot
sex bacon company sex bacon company
Alkaa usko mennä itselläkin. Alkaa usko mennä itselläkin.
kun helvetti jäätyy kun helvetti jäätyy
NUUH NUUH
enemy spotted enemy spotted
vahva nainen vahva nainen
Vittusaatana Vittusaatana
niggerplantage niggerplantage
Sanna ja Jeesus. Sanna ja Jeesus.
mikä on suurin mikä on suurin
raskaana on raskasta raskaana on raskasta
the coolest cat on earth the coolest cat on earth
E-kontakti E-kontakti
Hyvin tärkeää Hyvin tärkeää
Taikatemppuja Taikatemppuja
markku leikkaa markku leikkaa
Vlanna Purin? Vlanna Purin?
Alueella autistisia lapsia Alueella autistisia lapsia
..ne vanhat hyvät ajat ..ne vanhat hyvät ajat
Kankaanpään terroristit Kankaanpään terroristit
Saarikko Saarikko
 658 näyttökertaa, 9 viestiä, 4.64 MB, 1 tiedosto, 16.09.2019 10:49:45
[ + 0 | ]

ensimmäinen lentokone manhattanilla

[34398] [0.mp4] [4.64 MB] [590x360] [] []

plane

 · 

wtc

(14)
16.09.2019 11:54:10
#246991 [+-] Piilota Suosittele

Oli se jännä, että romahtivat niin hienosti suoraan ku räjäytyskirjan hallitun räjäytyksen malliesimerkkinä. Ja kolmaskin torni tuli nätisti alas vaikkei siihen mikään edes osunut. Pentagoniin veti kone josta ei jäänyt jälelle ku yks pyörä. Ehkä se oli tehty paperista. Fidiuuuu!

16.09.2019 15:13:36
#247070 [+-] Piilota Suosittele

>>247066
Ja sama homma "lavastettuun kuussakäyntiin". Vittu. Jos se ois lavastettu, Neuvostoliitto ois aika vitun varmasti saanut sen selville massiivisella koneistollaan.

Idiootteja riittää.

16.09.2019 17:45:42
#247128 [+-] Piilota Suosittele

syyskuun 11 oli GTA V:ssa huutojen päivä. Toiset lensi lentokoneilla pilvenpiirtäjiä päin ja jenkit huusi kurkku suorana. Lupasivat ensivuonna jatkaa traditiota.

16.09.2019 20:46:30
#247214 [+-] Piilota Suosittele

Ihan tosi, senkin.. senkin senkinlaiset! Enhän minä tietenkään tiiä (jätä mut jo rauhaan Fobba), mutta kyllä se vähän ihmetyttää. Muissa maissa koneet on vetäneet kans taloihin ja mitä nyt pari kerrosta palaa paskaksi. Muissa maissa(kin) lentokoneet vetäsee pöpelikköön niin romua on pitkältä matkalta, mutta Pentagramissa vaan pari palasta nurmella.

Ja sitten ne lentäjät vielä. Jätkät kouluttautuu koneen lentäjiksi jenkeissä eikä niitä kiinnosta nousut tai laskut. Paskapuhetta sanon minä. Samaa settiä, kuin Al-Qaedan ja Iraqin yhteys. Sama kirjain nimessä niin tottahan toki. Jenkit Brittien kanssa tuhos kokonaisen maan jota ainoastaan diktaattori voi pitää hallinnassa sillä verukkeella, että nimistä löytyy sama kirjain ja että Irakille on länsi myyny joukkotuhoaseita. Fuu fuu.

[ 9 viestiä | ]