jeesus, suksimassa jesarilla paikatuilla jee-suksilla jeesus, suksimassa jesarilla paikatuilla jee-suksilla
Dodiin Dodiin
apustus peukku apustus peukku
Suomen sotilas! Suomen sotilas!
ei ilmaiseksi ei ilmaiseksi
nyt lennetään...oof nyt lennetään...oof
Itsepuolustuspöytä Itsepuolustuspöytä
svarzeneggeri sarjakuva (itse tehty). -- (Sakolut, ma 28.6.2010) svarzeneggeri sarjakuva (itse tehty). -- (Sakolut, ma 28.6.2010)
miksi vihaat minua? miksi vihaat minua?
Jouko Piho Jouko Piho
Jalkapalloa Jalkapalloa
5. luukku 5. luukku
Kastraattilaulaja Kastraattilaulaja
Pupu Pupu
No fucks were given that day No fucks were given that day
Viskiä Viskiä
NPC-gondola NPC-gondola
Ryppy, Koponen ja Opel Corsa Ryppy, Koponen ja Opel Corsa
Putin Putin
Bisneskissa Bisneskissa
Isänmaan toivot Isänmaan toivot
Miten nämä ovat mahdollista Miten nämä ovat mahdollista
Talvisodan henki nykyään. -- (ke 23.6.2010) Talvisodan henki nykyään. -- (ke 23.6.2010)
Hiili on loppu Hiili on loppu
 1 186 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.1 MB, 1 tiedosto, 21.07.2019 09:26:05
[ + 3 | ]

Tinderikirsi on sinkku

[32377] [kirsi-tinderista.jpg] [0.1 MB] [720x1280] [] []
kirsi-tinderista.jpg

tinder

(46)  · 

sinkku

(12)  · 

huora

(185)  · 

tyhmä huora

 · 

tasa-arvo

(22)
21.07.2019 11:57:53
#228830 [+-] Piilota Suosittele

Vois melkein uskoa tekstiä, mutta yleensä tuohon ikään mennessä tai no viimeistään+50 vuotiaana havahdutaan laskemaan kriteerejä kun ei sitä unelmien prinssiä/prinsessaa ole 20-30 vuoden aikana löytynyt.
Samaan aikaan oma habitus on +20kg ylipainoa, vaatteet sitä sun tätä,vanha viina, tupakka, hiki ja hengitys haisee metrien päähän.
Meikkiä, dödöä, hajusteita on joko liikaa tai sitten ei ollenkaan, hampaat on kuin U.Turhapurolla.
Sitten ihmetellään kun kukaan ei kiinnostu vaikka kuinka vihjailee sille nätille työpaikan 20 vuotta nuoremmalle työtoverille kaikkea perheenperustamisesta nakinpiilotukseen.
Loppujen lopuksi päädytään keräilemään 1yön kokemuksia 2-3 promillen humalassa toisista pubi ruusuista/arskoista.
Hetkellisen onnen voi saada hakemalla ulkomailta itselleen itsetunnon pönkittäjäksi nuoremman lemmikin, joka kylläkin karkaa heti kun saa kansalaisuuden ja / tai työpaikan.

[ 6 viestiä | ]