haistatko sauli haistatko sauli
Hieno peli. Pelaisin Hieno peli. Pelaisin
tyttö tyttö
Sotaveteraani vai muslimiakka? Sotaveteraani vai muslimiakka?
paint joulukalenteri kuukku 21, paint joulukalenteri kuukku 21,
lualaston lempi harrastus lajike :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD lualaston lempi harrastus lajike :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
pixelöity pekoni pixelöity pekoni
poiliittisia lupauksia poiliittisia lupauksia
Kun neekeri saa tietää että Juutalaiset pyörittivät orjakauppaa Kun neekeri saa tietää että Juutalaiset pyörittivät orjakauppaa
Mitä jos kertoisin että media ja hallitus on täysin Kiinalainen? Mitä jos kertoisin että media ja hallitus on täysin Kiinalainen?
farkku astiasto farkku astiasto
Plague Plague
MTV3 propagandaa. MTV3 propagandaa.
Mittsies Brimstone (DooM) Mittsies Brimstone (DooM)
Lääkkeet koronaan Lääkkeet koronaan
Gangstas paradise Gangstas paradise
Osaaminen on vahvaa 🤦‍♂️ Osaaminen on vahvaa 🤦‍♂️
Fffuuu Fffuuu
Joulukalenteri Joulukalenteri
Natsineekerit tulee!! Natsineekerit tulee!!
Muista että olet rasisti Muista että olet rasisti
Kisuli Kisuli
Iso kyrvän tyty! Iso kyrvän tyty!
Junanvaunun kaasutustunneli Junanvaunun kaasutustunneli
 821 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.95 MB, 1 tiedosto, 05.05.2019 15:04:13
[ + 7 - | ]

Ajankohtaisuus

[29185] [v60gqorc.png] [0.95 MB] [581x777] [] []
v60gqorc.png

raketti

(37)  · 

israel

(40)  · 

libanon

 · 

terveiset

05.05.2019 15:56:28
#198423 [+-] Piilota Suosittele

>>198418
Palestiinalaiset ja juutalaiset elivät rauhassa yhteiseloa, kunnes sionistit alkoivat vainoamaan palestiinalaisia perustamalla laittomasti Israelin valtion.

05.05.2019 16:37:16
#198440 [+1] Piilota Suosittele

Siellä on fiksua porukkaa. Palestiinalaiset (jordaniasta alunperin kotoisin) ampuvat -40luvun katjusha tyyppisiä raketteja rajan yli ja iipot ampuu patriot ohjuksilla niitä alas, jonka jälkeen iipot tekee kostoiskun jonka taas hamas/plo (mitä niitä nyt onkaan) kostaa sen ampumalla raketteja tai kivääri tulta rajanyli ja tämä paska jatkuu maailman tappiin asti kun kummallakin puolella ollaan omasta mielestä oikeassa ja oikeutetaan sen perusteella kaikenlainen terrorismi puolin ja toisin. Samaan aikaan kaikki alueella asuvat saavat maksaa ja kärsiä tästä nokittelusta jolle ei näy loppua. Toinen yhtä hullu paikka on Afganistan jossa heimojen välillä riidellään jostain 50-300vuotta sitten tapahtuneesta väitetystä vääryydestä olkoon se aitakivi tai riisivarkaus tai syytös että joen yläjuoksulla asujat tekevät tarpeensa jokeen, sen takia siellä on meininki kuin jossain jengi lähiössä, eli eksy väärään napurustoon ja sulta lähtee henki kun joku sun sukulaisesi pölli 90v sitten säkin rehua kostona 150v sitten tapahtuneesta kangasvarkaudesta joka taas oli kosto aiemmasta karjavarkaudesta joka taas oli kosto aiemmasta jne jne. Tuntuu että tietyillä alueilla nautitaan riitelystä, tappelemisesta ja pelkästään riidan haastamisesta ja vittuilusta.

27.11.2021 21:17:41
#521487 [+-] Piilota Suosittele

>>198423 Israel ei ole millään tasolla laiton maa. Ei kannattaisi uskoa moista propagandaa palestiinalaisilla. PS: ennen kuin olkihattuilet lähteen esittäjän vakaumuksella kannattaa kuunnella videon asiat ja argumentit. https://youtu.be/zamoa6zq8GA

[ 8 viestiä | ]