No siis kun sun perustelu tälle että tomppa on nuoremman näkönen on se, että naiset rupsahtaa nopeemmin. Tomppa on käynyt vähän kiristelemässä itseään.
Voitko laittaa jotain faktaa tuolle, että naiset rupsahtaa aiemmin? Kyllä miehet ja naiset rupsahtaa ihan samalla lailla, jos ei pidä itsestään huolta.
No ei, mut siis oon kuullut niin paljon tota samaa heittoa, että naiset rupsahtaa aikasemmin, mutta en oo löytänyt mitään tuke sille oikeesti. Elintavat vaikuttaa kuitenkin niin paljon. Ei nyt liity mihinkään sun sovinistisuuteen tms. kuhan vaan takerruin tohon.
>>194545 Liittyy geeneihin, yleensä ne kellä on parta ala-asteella on valkosia jo 50v. Jos puhutaan miehistä niin marko annala, mokoman kimittävä laulaja hiiri on ihan valkonen jo 50v, ei juo eikä syö lihaa. EI mut servasin itseni, on vegaani, siitähän se johtuu.
[
9 viestiä
|
]
⭰
NEIN..dis mein
ei vaan jaksa
Raiskauksen esto tanssi
Pystysohvapumppari
Ikiliikkuja
no!
Totta
I CAN'T BREATHE
Pakko onnistua
Simulator.exe lakkasi toimimasta
Muikkunen
Emme ole huvittuneita
Tummille tarjolla
Oikeat Sol kiertoradat simulaatio
koire sanoo ei
Veikkaus menee konkkaan mamujen tähden
jonnet ei muista
Silee rikollinen 😂👌💥
Tompan terveiset
Einstein
Ihan ok, rauhallisesti vaan, easy does it, on mulla purkkaa jne.