suu messingillä suu messingillä
7evilin kotona 7evilin kotona
leijonakuningas leijonakuningas
True nudist True nudist
KEttu KEttu
Veriryhmä - Murhablues Veriryhmä - Murhablues
KFC KFC
Maitorahka Gandalf Maitorahka Gandalf
Dick_taattorin Nachovuoka Dick_taattorin Nachovuoka
näinkin voi käydä näinkin voi käydä
Onko tää totta vai ei? Onko tää totta vai ei?
Tervetuloa aikuisten chattin❤️ https://t.me/alastonchat Tervetuloa aikuisten chattin❤️ https://t.me/alastonchat
Reaktio Geiwein kommenttiin Reaktio Geiwein kommenttiin
gambina gambina
Sänkky ala on pimeää Sänkky ala  on pimeää
mailman onnellisin kansa mailman onnellisin kansa
True nudist True nudist
Itsevaltiaat Itsevaltiaat
Kelluu Kelluu
Kissa Kissa
True nudist True nudist
Strömsö-todellisuudesta iltaa. Strömsö-todellisuudesta iltaa.
No he can't No he can't
Rokotevastaiset Rokotevastaiset
 454 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.01 MB, 1 tiedosto, 15.04.2019 20:52:26
[ + 5 | ]

White Power!

[27876] [WP.jpg] [0.01 MB] [239x240] [] []
WP.jpg

white

(29)  · 

power

(11)  · 

white power

(5)  · 

sammakko

(87)
15.04.2019 21:04:24
#188811 [+-] Piilota Suosittele

Nykyään on helpompaa olla rehellisesti natsi ja rasisti, koska muuten joutuu pelkäämään kaikkea mitä sanoo ja tekee, niin leimataan kuitenkin joksikin KKK-kaapuäijjäksi.

15.04.2019 21:17:11
#188825 [+-] Piilota Suosittele

>>188811
Täähä se. Mutki on leimattu rasistiks ja natsiks mutta siitä että vetäsin herneet siitä täysiä nenään niin läpällä tituleeraan itteeni rasistinatsiks vaikka siis sanojen oikeassa merkityksessä niitä en ole. Harmi vaan että joillakin jolla on "oikea" (ei oikesto :D) mielipide niin niitähän ei saa haukkua samalla tavalla.

15.04.2019 23:16:06 | 23:17:16
#188880 [+-] Piilota Suosittele

>>188825
Sama istuin.

Mikä sinänsä on koomista, että
- olen työskennellyt todella monen maan kansalaisen kanssa, ongelmia ei ole ollut kuin originaali-brittien kanssa
- olen työskennellyt todella monen uskonnon edustajan kanssa ja islam on yksi näistä, ei mitään ongelmia
- edellä mainittua työskentelyä on tehty niin livenä kuin erilaisin etätyökuvioin
- näiden ihmisten ihonvärit ovat vaihdelleet laidasta laitaan
- on tullut tehtyä töitä niin vasemmistoaktiiveina toimineiden kuin kokoomusaktiiveina toimineiden kanssa, ei mitään ongelmia tässäkään (äärilaitaesimerkit)
- palkkasin juuri töihin vasemmistosuuntautuneen nuoren kaverin
- on tullut tehtyä "henkilökohtaisia bisneksiä ja ostoksia" hyvinkin monen kansalaisuuden, uskontokunnan ja värin kanssa, eikä mitään ongelmia joka johtuisi jostain "rotu-/väriasiasta", välillä korkeintaan ihmisten ahneudesta
- "ulkomaan eläville" on tullut lyötyä taskusta pätäkkää kouraan nelinumeroisia lukuja luottaen henkilöihin (no, taustoja toki on tarkastettu ja asioista keskusteltu + aloitettu pienemmistä kuvioista)

Ja kyllä, pidän suomalaista ja eurooppalaista turvapaikanhakukuviota pielessä olevana juhlapaikan-, murhapaikan-, terroripaikan tukikuviona, jossa rahanahneus ja rahantekomahdollisuudet pienelle piirille ajaa ohi yleisen edun - ja kuplassa elävät sinisilmäiset tukevat tilannetta.

16.04.2019 12:14:06 | 12:15:27
#189073 [+-] Piilota Suosittele

>>188914
Se on sitä, että äänestit vihreitä tai vasemmistoa saatanan tolppa.

e: Niin siis luulen myös että nämä rasismihuutelijat täällä eivät ole tosissaan, ja jos ovat, ovat varsin typerää sakkia.

[ 9 viestiä | ]