Liberaalit ja suvakit kiteytettynä Liberaalit ja suvakit kiteytettynä
To chechnya! To chechnya!
Metal gear juoksukaljat Metal gear juoksukaljat
Up in the ass of timo Up in the ass of timo
hehe hehe
feels good man feels good man
kumiukko kumiukko
Huomisen sää Huomisen sää
Poliittisesti epäkorrekteja vitsejä joita CIS-Mies ei voi kertoa Poliittisesti epäkorrekteja vitsejä joita CIS-Mies ei voi kertoa
Lehtijuttuja 4 Lehtijuttuja 4
Mohammetin paskat riisit Mohammetin paskat riisit
Turvassa Turvassa
Hapsi_:n tuotoksia :3 Hapsi_:n tuotoksia :3
Kun on aivovamma niin on pakko Kun on aivovamma niin on pakko
Helvetin lutkat kokoajan parkissa Helvetin lutkat kokoajan parkissa
Turpin kultsi Turpin kultsi
Pimeitä mietteitä Pimeitä mietteitä
Kurr? :3 Kurr? :3
Oraveja Oraveja
Vahvoja sipsejä Vahvoja sipsejä
sinne meni sinne meni
ihminen vai kissa ihminen vai kissa
Nappula is död Nappula is död
redneck poreamme redneck poreamme
 842 näyttökertaa, 7 viestiä, 4.4 MB, 1 tiedosto, 21.02.2019 07:51:52
[ + 4 | ]

Repostnik lumitöissä

[24818] [tiedosto.mp4] [4.4 MB] [320x400] [] []

lumen pudotus

21.02.2019 08:37:02 | 09:35:13
#162375 [+-] Piilota Suosittele

Tyyppi tömähtää maahan ja kaverit saman tien repimässä kroppaa. Sen lisäksi ettei ole turvavarusteista mitään käryä ei tiedetä myöskään miten mahdollista loukkaantunutta käsitellään.

edit: Tulipa mieleen liikenneonnettomuus jonka näin kauan sitten. Moottoripyöräilijä törmäsi kahteen ajoradan ylittäjään sillä seurauksella, että molemmat jalankulkijat makasivat keskellä tietä tajuttomana. Sen vielä ymmärsin että itse kuski käveli sivustakatsojien luokse harmittelemaan kuinka prätkän keula vaurioitui. Oli todennäköisesti shokissa. Sitä en ymmärtänyt miksi sivustakatsojat juoksivat retuuttamaan tajuttomia uhreja vartalosta ja niskasta.

21.02.2019 10:44:27
#162390 [+-] Piilota Suosittele

Noo kyllä tossa vielä saattaa henki lähteä. Sukulaismies tipahti joku vuos sit kans katolta ja idiootti ei suostunu menemään lääkäriin heti vaikka oli huimausta ja päänsärkyä ja kaikkee. Nii 3 päivän päästä oltiinkin sit död.

21.02.2019 16:22:26
#162472 [+-] Piilota Suosittele

Yhdessä videossa venäläismies tippui katolta ja käveli lukikasasta pois. Oli sitten kuukauden pari sairaalassa, kun keuhkot oli niin ruhjeilla. Meinasi kuolla.

[ 7 viestiä | ]